gototopgototop

2016-Рік англійської мови

День талантів та перемоги!

Кожна дитина народжується на цей світ вже безмежно талановитою. Їй потрібно лише дати можливість розкрити свій талант, свої унікальні здібності. Сьогодні,14.06. вихованці пришкільного мовного табору «FRIENDS» впродовж дня старанно готувалися до завтрашнього концерту,готуючи англійські інсценівки та пісні. А решта учнів вирушили в парк ім.Т.Г.Шевченка на міський фестиваль флешмобів. Незначне хвилювання,але і впевненість були присутні в дитячих очах перед виступом і одразу ж після перших акордів нашої композиції,діти синхронно та динамічно почали представляти мовний табір. Гордість та щастя переповнювало батьків та вчителів ,які прийшли підтримати дітей. І без перебільшень,наші вихованці були найкращі! До табору ми вже поверталися з ПЕРЕМОГОЮ! Знову перше місце!!! Наші вітання! Молодці!!!

Фото -

 

День безпеки життєдіяльності.

З метою виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації у пришкільному мовному таборі «Friends» 12 червня було проведено День безпеки життєдіяльності. До наших вихованців завітали представники Національної поліції,де в дружній атмосфері дітям розповіли про основні правила та дії в екстремальних умовах. А вчитель Т.М.Рачек провела майстер-клас «Школа першої допомоги», після чого учні опрацювали нову лексику разом з вчителями англійської мови. Маємо сподівання, що такі заходи, проведені в рамках Дня безпеки життєдіяльності, допоможуть дітям зберегти життя, здоров’я та зорієнтуватися в нестандартній ситуації.

Фото -

 

Міжнародний день

Не секрет,що знання іноземних мов було, є і залишається запорукою життєвого успіху людини в сучасному світі. Так, сьогодні гурти пришкільного мовного табору познайомилися з ще однією іноземною мовою-французькою. Учні та вчителі відвідали Рівненську обласну громадську організацію "Французький Альянс" — унікальний центр для вивчення французької мови та французької культури. Діти ознайомилися з країнознавчим матеріалом, разом з викладачем французької мови вивчили декілька фраз та поспівали. Вихованці із задоволенням взяли участь в інтерактивно-пізнавальній вікторині, використовуючи свої гаджети. Переможці були нагороджені призами, а решта вихованців отримали на згадку маленькі сувеніри. Але великий інтерес в учнів викликав величезний тактильний екран, де бажаючі могли написати будь-яке слово, видалити його, вирізати картинку та зайти в Google. А повертаючись до табору всі вирішили перепочити в парку ім.Т.Г.Шевченка, де разом з учителями пограли в англійські лексико-граматичні ігри та поласували смачним морозивом. Переконані, що цей день наші вихованці запам'ятають надовго!

Фото -

 

День активних ігор та ПЕРЕМОГИ!!!

Пришкільний мовний табір-це не лише англійська мова впродовж дня,а й прояв талантів та активний відпочинок. Сьогодні,08.06.вихованці мали можливість і активно відпочити,і попрацювати та показати свої таланти на сцені. Так,частина дітей разом з волонтерами на свіжому повітрі поєднували англійську мову зі спортом,граючи в різноманітні ігри. А збірна команда усього мовного табору вирушили на міський конкурс «English song battle»,де наші учні гідно представили НВК №12 та отримали ПЕРШЕ МІСЦЕ!!! Наші вітання переможцям! Так тримати!!!

Фото -

 

День активного відпочинку та перемог.

День шостого червня діти запам’ятають гарно. Адже активний відпочинок на Пагорбі Слави у поєднанні з англійською мовою-це щось нове для наших вихованців. Там діти змогли пограти у лексичні ігри"Eatable vs Uneatable", танцювали зі словами -антонімами "Opposite Dance" та просто раділи . А в той час троє учнів: Прислупська Юлія,Хмельник Софія і Катерина Шандрук змагалися в «English battle» і….отримали друге місце!!! Наші вітання переможцям!Так тримати!

Фото -

 

День інтелектуальних ігор.

День сьомого червня у мовному таборі був багатий на різноманітні інтелектуальні ігри,де вихованці змогли найповніше проявити свої індивідуальні особливості, інтелектуальні можливості, нахили та здібності. Учасники брейн-рингу досить швидко виконали всі завдання країнознавчого,лексичного та граматичного матеріалу. А частина дітей,разом із старшокласниками-волонтерами, зосереджено грали в англійські настільні ігри. Сьогодні впродовж дня по всьому табору гучно лунала пісня «Friends will be friends»,яку наші учні завтра представлятимуть на міському конкурсі «Song battle». Бажаємо успіхів та перемоги!

Фото -

 

Проектна робота та успішний початок літніх батлів.

Літо! Спека! Але у пришкільному мовному таборі життя вирує вже другий тиждень. Щоденні енергійні мовленнєві зарядки та англійські руханки вдало допомагають вихованцям налаштуватися на цілий день. Діти стають активними та жвавими. Сьогодні зранку вони старанно працювали над проектами після вчорашнього візиту до зоопарку. Вихованці в ігровій та змагальній формі мали активну мовленнєву практику,де кожний гурт представив та захистив свій спільний проект. А ще у нас сьогодні ПЕРЕМОГА! Учень Філюк Владислав із загону «Smart KIDS» посів перше місце у міських змаганнях «Brain Battle»,що відбувалися на базі навчального інформаційно-інноваційного центру. Так тримати!

Фото - Відео - 

 

День захисту дітей та урочисте відкриття табірної зміни пришкільного мовного табору «FRIENDS»

Сьогодні 01.06. у міжнародний день захисту дітей, ми урочисто відкрили табірну зміну в пришкільному мовному таборі «FRIENDS». Сподіваємося,що цей захід дасть гарний старт довгоочікуваним літнім канікулам, розкриє таланти дітей, створить мотивацію для подальшого удосконалення навичок володіння англійською мовою та для роботи в командах. Всі гурти активно та по святковому представили свої запальні виступи на сцені. Глядачі бурхливо аплодували всім виконавцям . А ще наші учні малюнками на асфальті та на папері показали та захистили англійською мовою своє бачення миру в світі. І на завершення дня вихованці всі дружно заспівали табірну пісню «Friends will be friends». Це було справжнє свято дитинства!!!

Фото -

 

День англійських розваг

Сьогодні ми розважалися,але не просто. Після довгих та старанних репетицій до завтрашнього концерту,діти мали нагоду переглянути,обговорити автентичні відеоматеріали про визначні місця Лондона. Особливо сподобалося вихованцям мультфільми про містера Біна з англійськими титрами,де діти повторили граматику та успішно виконали завдання після перегляду. А на завершення дня…ми знову мали нагоду поспівати та порухатися з волонтеркою Tania Martin. Втомлені,але щасливі діти поверталися додому.

Фото -

 

День гумору та інтерактивних ігор

З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, у мовному таборі «Friends» 30.05. проводились інтелектуально- розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку. Тому вихованці табору багато та щиро сміялися, інсценізували англійські гуморески,робили пародії на показ мод, загадували і показували слова,виконували разом з вчителями та волонтерами-старшокласниками різні руханки . А приємним сюрпризом дня став візит англомовного волонтера Tania Martin. Діти із задоволенням працювали в групах,складали та шукали слова,співали,рухалися. Задоволення та радість від такого спілкування переповнювало наших вихованців впродовж дня.

Фото -

 

День знайомств

Сьогодні, 29 травня 2018р. пришкільний мовний табір «Friends» широко відчинив свої двері для учнів 5-х класів. З такої нагоди дітей зустрічали: начальник мовного табору- Філюк Т.О., вчителі-організатори – Бабійчук Т.П., Залюбовська В.Л., вчителі англійської мови -Андраш.Т.В., Данилова І. Ю., Симонович Г.О., Жежук З.В., Дудік А.С., Городніченко А.О., класні керівники- Шамрик О.Я., Коваль В.С., Кішеньчук В.В., Чернова В.В., а також англомовні волонтери з громадської організації та старшокласники.
З першого дня діти вже взяли активну участь в мовній практиці: у грі вправлялися вживати неозначені займенники some, little, few, many, much зі злічуваними та незлічуваними іменниками, опрацьовували форми неправильних дієслів у естафеті «Show and Guess», повторювали слова в лексичних іграх.
Кожен загін придумав назву, девіз, склали правила поведінки, намалювали постери та висловили свої очікування від перебування в таборі. Отже, в цьому році ми маємо три загони: «SMART KIDS», «SMILES», «RAINBOW». 
Сподіваємося, що відпочинок у мовному таборі стане чудовою можливістю для дітей активізувати знання з англійської мови, знайти нових друзів, цікаво та весело провести час.

Фото -

 

Літній мовний табір на базі НВК-12

У літньому мовному таборі на базі НВК-12 з учнями школи працювали волонтери ГО "Нова надія" та учителі школи.
Партнерство породжує творчість.
ЩИРІ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ЗА ЧУДОВО ОРГАНІЗОВАНЕ ІНТЕРАКТИВНЕ УДОСКОНАЛЕННЯ МОВНИХ НАВИЧОК З АНГЛІЙСЬКОЇ, ПОЛЬСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВ І ЦІКАВЕ ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ.

Адміністрація

 

День креативності

Кожна дитина народжується на цей світ вже безмежно талановитою. Їй потрібно лише дати можливість розкрити свій талант, свої унікальні здібності. Сьогодні вихованці пришкільного мовного табору «FRIENDS» мали гарну нагоду проявити та показати свою фантазію і творчі здібності за допомогою різних матеріалів. Кожен загін представив свої роботи англійською мовою та розповіли як можна їх застосувати на практиці. 
А у творчій майстерні всі учні особисто доклали максимум зусиль,щоб показати «Ми за мир і дружбу». Таким чином вчителі намагалися створити умови для творчої самореалізації особистості дитини. 
Протягом дня діти змогли також вирушити у віртуальну мандрівку «Подорож Європою», яка складалася з п’яти етапів «Віза», «Митниця», «Літературний вояж», «Країни та столиці», «Чудеса Європи». З великим бажанням діти відгадували назви країн за асоціативним рядом, за їхніми візитівками, відгадували письменників за творами, а також називали країни, в яких знаходяться всесвітньовідомі історичні пам’ятки. 
І на завершення дня вчителі - організатори та волонтери – старшокласники, учні класів із поглибленим вивченням іноземних мов розробили та провели розважально-пізнавальний квест «Find the Treasure»,де головним призом для кожного загону був пакунок з цукерками. 
День завершився позитивними емоціями та приємним спілкуванням.

Переглянути фото...

 

Міжнародний день

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти – людина» - ці слова добре знайомі всім, адже знання іноземних мов було, є і залишається запорукою життєвого успіху людини в сучасному світі. Сьогодні гурти «SMART KIDS», «HAPPY CHILDREN», «POKEMONS» відкрили для себе ще одну іноземну мову – французьку. Учні та вчителі іноземних мов відвідали Рівненську обласну громадську організацію "Французький Альянс" — це унікальний центр для вивчення французької мови та французької культури. Діти ознайомилися з країнознавчим матеріалом,вивчили декілька фраз та взяли участь в інтерактивно-пізнавальній вікторині,використовуючи свої гаджети. А повертаючись до табору зайшли відпочити в парк ім.Т.Г.Шевченка, де разом з учителями пограли в англійські лексико-граматичні ігри. В другій половині дня на вихованців чекав спортивно-інтелектуальний квест «Merry Train». Всі учні – пасажири потягу, який рушав у подорож до англійської мови. Кожна група учнів займала свій поїзд, який зупинявся на різних станціях. Наприклад: Station1:“Musical”, Station 5: “Grammatical”, Station 6: “Lexical”, Station 9: Conversation” і т.д. На кожній станції діти виконували відповідні  завдання. Таким чином вихованці закріпили вивчений матеріал за 5 клас, потренували свою пам’ять та увагу. А конкурс малюнків на асфальті завершив такий емоційно-насичений день. Втомлені, але щасливі та задоволені діти поверталися додому.

Переглянути фото...

 

День театру

 

Літо - це чудова пора для зустрічі з мистецтвом. Всі діти люблять казки. Вихованці пришкільного  мовного табору «FRIENDS» - не виняток. Вони полюбляють не тільки слухати чи розповідати, а й самі охоче складають та інсценізують казки на новий лад. Сьогодні наші діти відвідали театр,де актори одразу ж захопили юних глядачів майстерною грою та запросили у чарівний світ дитинства. Вчителі іноземних мов провели рольову гру  «Ми - в театрі», ознайомили учнів з історією театру,склали правила поведінки в театрі,опрацювали нову лексику по загонам та висвітлили свої враження на папері. Запланований похід до театру приніс дітям багато радості та задоволення.

Переглянути фото...

 

День спілкування з природою

 

06 червня вихованці пришкільного мовного табору «FRIENDS» відвідали зоопарк,де мали можливість поспілкуватися з живою природою. А після смачного обіду діти  працювали над проектами. Вони створювали сюжети на тему “My favourite animal. Виконання проектної роботи дозволило учням поєднати вивчення англійської мови із уподобаннями. Одночасно діти розвинули мислення, уяву, креативність, вміння працювати самостійно або в групі. На занятті панував творчий дух і винахідливість. А на завершення всі три загони «SMART KIDS», «HAPPY CHILDREN», «POKEMONS» під музичний супровід до теми на високому рівні захищали свої роботи, відгадували загадки про тварин та грали лексичну гру «Crocodile».

Сьогоднішній день викликав багато позитиву та розкрив внутрішній світ кожної дитини.

 

Переглянути фото...

Переглянути фото(2)...

 

День талантів та відкриття пришкільного мовного табору «FRIENDS»

2 червня при НВК№12 відбулося святкове відкриття  пришкільного мовного табору «Friends», до якого учні готувалися протягом дня. Мета цього заходу -  дати  гарний старт  довгоочікуваним  літнім канікулам, розкрити таланти дітей, створити  мотивацію для подальшого удосконалення навичок володіння англійською мовою та для роботи в командах.

Концертна програма була насиченою: кожний загін представив декілька номерів. Діти поєднали англійську мову з грою на віолончелі, фортепіано, баяні. Танці та пісні під музичний супровід іноземних виконавців підняли настрій усім вихованцям та учителям. І на завершення дня вихованцям влаштували святкову дискотеку.

Святкове дійство зарядило всіх гарним настроєм та позитивними емоціями на цілий день. Урочисте відкриття мовного табору «Friends» відбулося.

Гарного вам літа, юні знавці іноземних мов!

Переглянути фото...

 

День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Сьогодні вчителі та батьки можуть пишатися дітками пришкільного мовного табору «FRIENDS»,що мали честь розпочати святковий концерт, який відбувся у парку ім. Т.Г.Шевченка, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Загони  «SMART KIDS», «HAPPY CHILDREN», «POKEMONS»  на чолі з старшокласниками-волонтерами з 8-Г, 9-В та 9-Б класів представили запальну пісню з рухами « BOOM CHICCA BOOM». А ще наші учні малюнком на асфальті показали своє бачення миру в світі. Тим часом вихованців у  школі вже чекала волонтерка Tania Martin з англійськими інтерактивними іграми та руханками. Разом з учителями діти попрацювали та подякували за англомовний візит.

Це було справжнє свято дитинства, щирості та посмішок!!!

Переглянути фото...

 

 

День активного відпочинку

 

Мовний табір – це відмінний спосіб поєднати активний відпочинок з вивченням іноземних  мов ! І сьогодні діти та вчителі намагалися це зробити. Після сніданку та мовної зарядки всі вирушили на пагорб Слави,де в ігрових формах на свіжому повітрі вихованці мали гарну можливість активізувати свої знання. Діти ближче познайомилися зі своїми однолітками,знайшли спільні інтереси. А на завершення дня учнів чекав спортивно-інтелектуальний англійський квест (в приміщенні  школи  та на території ). Команди вирішували логічні завдання,шукали схованки та підказки . Позитивні емоції переповнювали юних квесторів, а інтелектуальні етапи дозволили розвинути ерудицію та виявити спритність

Переглянути фото...

 

День гумору та секретного друга

Як відомо, посмішка продовжує життя людини. У народі кажуть, що коли частіше смієшся, то більше проживеш і хворіти будеш менше. Так, 30 травня відбувся День гумору .З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, в  таборі проводились інтелектуально- розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку. Тому вихованці табору багато та щиро сміялися, інсценізували англійські гуморески,робили пародії на показ мод,переглянули автентичні короткометражні мультфільми та обговорили їх в групах,виконували разом з вчителями різні руханки, а на щічках було своєрідне татту, що нагадувало про сьогоднішній день. А протягом дня таємно зробили маленькі подарунки своєму секретному другу.

День гумору вдався на славу! Глядачі були в гарному гуморі, сміялися та аплодували юним конкурсантам від душі.Тож смійтеся на здоров’я! Гарних вам усмішок!

 

День знайомств

Промайнув ще один навчальний рік. Літні канікули дітей  не можна уявити без відпочинку на морі, в селі  чи в пришкільних таборах. Ось і в цьому році під час канікул школярі НВК№12 м.Рівного  сумувати не будуть. 29 травня 2017р. пришкільний мовний табір «Friends»широко відчинив свої двері для учнів 5-х класів. Сьогодні дітей зустрічали: Директор мовного табору-Жежук З.В., вчителі англійської мови-організатори –Степаненко Л.П., Філюк Т.О., вчителі англійської, німецької та польської мови-Андраш.Т.В., БабійчукТ.П., Данилова І. Ю., Симонович Г.О., Ревуцька С.А., Мороз О.М., Залюбовська В.Л., класні керівники- Ніколайчук О.І., Сорока І.В., Залюбовська В.Л., Чернова В.М., Замлинна Т.Й., а також англомовні волонтери з громадської організації та старшокласники.

Учителі  попередньо провели кожен у групі мовну розминку з дітьми. Учні коротко розповіли про себе (ім’я, звідки, вік) та про своє хобі. Кожен загін придумав назву, девіз, склали правила поведінки, намалювали постер та висловили свої очікування від  перебування в таборі.Отже в цьому році ми маємо три загони: «SMART KIDS», «Happy children», «Pokemons». 
Відпочинок у мовному таборі  стане чудовою можливістю для дітей активізувати  знання з англійської, німецької та польської мови, знайти нових друзів, цікаво та весело провести час.

 

“Winter is coming”

У рамках заходів, присвячених проведенню всеукраїнського «Тижня англійської мови», спрямованого на популяризацію вивчення предмету, 16.12.2016р.  учні 3-Б, 3-В, 4-В, 4-Г класів та  вчителі Білоконь Р.В., Бондарець Ю.Ю., Гойда О.П. Лавренчук І.Я. та Сидорук Г.В. представили театралізацію  “Winter is coming”. Школярі продемонстрували свої акторські таланти та глибокі  знання  з англійської мови. Юні учасники дійства засвітили вогники допитливості й захоплення в очах глядачів,   створюючи бажання долучатися до цікавого  вивчення англійської мови та подарували всім святковий настрій.

Переглянути фото...

 

Показові уроки англійської мови в початкових класах

14 грудня 2016 року у НВК № 12 м. Рівного вчителі Білоконь Р.В., Бондарець Ю.Ю., Гойда О.П., Лавренчук І.Я., Сидорук Г.В. провели показові уроки англійської мови в початкових класах, метою яких було познайомити юних школярів з визначними людьми, традиціями та звичаями Великобританії. Учні залюбки працювали в парах та групах, складали та розігрували діалоги, співали пісні та декламували поезію, що сприяло вихованню  комунікативних потреб у пізнанні інших країн і народів, викликало позитивне ставлення до вивчення англійської мови, як  неповторного  засобу міжкультурного спілкування.

Переглянути фото...

 

“Poetry is the music of the soul”

Серед кращих винаходів людства поезія займає почесне місце. Скільки століть люди намагаються розумом пояснити чудо поезії! Чому вірші здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на подальшу боротьбу? Або, навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. Як вдається поетам так глибоко проникати в людські почуття? Так ніжно розповідати про кохання, красу навколишнього світу та гостро — про  війну та нанависть ?

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, залучення учнів  до літературного надбання інших країн, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства вперше в Рівному з 22 по 24 листопада відбувся загальноміський огляд-конкурс на краще декламування поезії англійською мовою.

 

«SMART KIDS»

Учні 7-х класів НВК№12 взяли активну участь в загальноміському конкурсі з англійської мови “Smart Kids”, який проходив у декілька етапів з 18 по 29 листопада 2016 року.  На шкільному етапі серед 11 учасників найкращі результати у випробуваннях з лексики, граматики та мовлення показали учні 7-В класу, а саме: Олег Остапович,  Теймур Магеррамов  та Анна Затірка (на фото справа наліво). Із цих учнів утворилася команда, яка представляла наш заклад на міському етапі серед таких же команд-трійок з паралелей сьомих класів Рівненських шкіл.

 

Спілкування понад кордонами

В рамках проведення року англійської мови в Україні, минулий тиждень (26.09.-30.09) особливо запам’ятався учням 3-11 класів Рівненського НВК №12  Рівненської міської ради. Діти мали можливість застосувати і вдосконалити  свої знання та навички з англійської  у спілкуванні із  жителями штату Огайо. Волонтери, у складі команди якої було шість осіб, розповіли про особливості життя підлітків у США та їхній стиль, про традиції святкування деяких свят, про спорт та молодіжні організації, про історичні місця та подорожі. Наші учні швидко знайшли спільну мову з іноземними гостями та поділилися краєзнавчим матеріалом про Україну. Нагадаємо, що діти 5-6 класів вже мали змогу раніше поспілкуватися в пришкільному мовному таборі влітку 2016року.

Під враженням розповідей своїх дітей, батьки висловлюють захоплення і подяку адміністрації та учителям англійської мови НВК №12 за надану учням можливість.

Учитель англійської мови НВК№12 Філюк Т.В.

 

Прощання з англомовним табором

Ось і пролетіли три тижні  у мовному таборі НВК№12.

Прощання з табором – радісне і урочисте свято, але разом з тим трохи сумне.

Діти відпочивали, навчалися , слухали цікаві лекції,  займалися спортом, вдосконалювали та закріплювали свої знання з англійської мови. Учителі приділяли особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів. Перегляди фільмів,мультфільмів,  проектні роботи,  конкурси, читання та обговорення  займали особливе місце.

 

День казки та нових відкриттів

Цей день розпочався для гуртів мовного табору  НВК№12 чарівним світом казки, адже мрія кожної дитини - хоча б раз потрапити туди. Учитель Сидорук Г.В. організувала та провела фестиваль – конкурс інсценівок англійською мовою «Fairy tales»,  де були задіяні учні як початкової, так і старшої школи, зокрема і вихованці гурту «Crazy  kids».

Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень знань з англійської, німецької та польської мов. Своєю неперевершеною  акторською майстерністю, творчими здібностями, правильними інтонацією та вимовою, яскравими костюмами, неповторним виконанням  пісні, запальним танком створили максимально позитивну атмосферу свята.

 

День мистецтва та відпочинку

Сьогодні гурт «Smart,clever and the best» вирушив на Пагорб Слави разом з учителем Немченко Н.І., де мали можливість відпочити та поспілкуватися. Діти розповіли про подальші плани на літо англійською мовою.

В той час гурт «Crazy kids»помандрував у віртуальну подорож на море. В цьому їм допомагали вчителі Мороз О.М. та Киричук О.М. Діти з радістю грали веселі ігри «Кліп–клап», «Рухлива шеренга», розфарбовували морські пейзажі,виготовляли рамки для тварин з морських мушель.

 

У світі ігор

Вже третій тиждень вирує життя в англомовному таборі . Сьогоднішній день був насичений різноманітними іграми та розвагами, які підготували та провели учителі англійської мови ( Андраш Т. В., Ветвінська М.П., Немченко Н.І., Філюк Т.О.). Діти по-новому зіграли усім відому сімейну гру «English lotto» , водночас пригадали числівники англійською мовою. Найкреативніші ідеї були втілені у проектних роботах «We want to live but not to die», « Our tender world».

 

День творчості

Сьогоднішній день (10.06.16) розкрив нові творчі грані і можливості наших дітей.

Підготовка до цього дня розпочалась з тренувального залу, де гурт «Crazy Kids» проводив репетиції та обговорював план проведення Дня Творчості.  Допомогу дітям у постановці танців надавали вихователі Андраш Т.В. та Ветвінська М.П. Діти організували імпровізований театр тіней.

Вчитель польської мови Залюбовська В.Л.  залучила дітей гуртів «Crazy Kids» і «Smart, Clever and the Best» до танцювального та пісенного конкурсів.

 

День активного відпочинку

Враховуючи енергійний характер   наших  вихованців, сьогодні учителі підготували цікаву програму у формі активного відпочинку. Ранок розпочався з дитячих усмішок та планів на день. Разом з учителем Немченко Н.І.,  діти мали можливість відпочити на Пагорбі Слави, де відірвавшись від сучасних гаджетів та комп’терів, весело та активно провели першу половину дня.

 

МИ-УКРАЇНЦІ

Україна,український народ, українська культура! Прекрасні слова,які наповнюють наші серця почуттям гордості,самоповаги й гідності. Українська вишиванка!. І в радості та в смутку,і на сімейні  та на державні свята ми одягаємо її та кажемо: «МИ-УКРАЇНЦІ!»

Сьогодні наші гурти були особливо святкові і день пройшов під девізом «Вишиванка-твій генетичний код».

 

День «Вікно у світ»

Цей день гурти “Smart, clever and the best” та “Crazy kids” розпочали з девізу “Look around and you will see…”, де вихованці показали свої знання з географії та природознавства. Вчитель Залюбовська В. В. організувала краєзнавчий конкурс «Подорож Європою», який складався з п’яти етапів «Віза», «Митниця», «Літературний вояж», «Країни та столиці», «Чудеса Європи». З великим бажанням діти відгадували назви країн за асоціативним рядом, за їхніми візитівками, відгадували письменників за творами, а також називали країни, в яких знаходяться всесвітньовідомі історичні пам’ятки. Учасники змагань показали високий рівень ерудиції та знань про європейські країни.

 

День лексичних ігор

День 6 червня був насичений лексичними іграми “The crocodile”, “The Traffic lights”, “The Rhythm” i “The Empire”, де вихованці вдосконалювали свої лексичні навички і тренували пам’ять. Особливий інтерес виник під час перегляду автентичного фільму “An American girl: Chrissa stands strong”. Діти активно обговорювали головних персонажів, висловлювали своє ставлення до їхніх вчинків. Відгадуючи дотепні загадки та розв’язуючи цікаві кросворди, вихованці показали свою спритність та кмітливість.

Переглянути фото 

 

 

 

Життя вирує...

В англомовному таборі Рівненського НВК №12 Рівненської міської ради життя вирує і виграє всіма барвами дитячих усмішок. Вихованці беруть активну участь у лінгвістичних іграх  « The Rhythm», « Guess the Word». Учителі англійської мови: Філюк Т.О., Немченко Н.І., Андраш Т.В., Ветвінська М.П. – скеровують роботу своїх вихованців,грамотно застосовують інноваційні методи викладання іноземних мов,навчають дітей наполегливо працювати,вдосконалювати мовленнєві вміння та навички. Діти добре розуміють значення фраз: «Lost time is never found again», «One who makes no mistakes, makes nothing» .

 

День здоров’я

День здоровя в англомовних загонах супроводжувався активними іграми наших вихованців (весела естафета «Picnic» та поетичний марафон). Діти в ігровій формі шукали фрукти та овочі, які були заховані на спортивному майданчику. Фруктові команди «Cherries» і «Apples» малювали фрукти та овочі й прикріплювали свої малюночки на прищіпку. Наступним етапом була гра «Фруктові корзини».

Як пам'ять про цей конкурс у кожного вихованця залишилися на щічках фруктові тату. Діти отримали фруктові медальки за участь. Гарний настрій був забезпечений.

Переглянути фото 

 

День здоровя в англомовних загонах супроводжувався активними іграми наших вихованців (весела естафета «Picnic» та поетичний марафон). Діти в ігровій формі шукали фрукти та овочі, які були заховані на спортивному майданчику. Фруктові команди «Cherries» і «Apples» малювали фрукти та овочі й прикріплювали свої малюночки на прищіпку. Наступним етапом була гра «Фруктові корзини».

Як пам'ять про цей конкурс у кожного вихованця залишилися на щічках фруктові тату. Діти отримали фруктові медальки за участь. Гарний настрій був забезпечений.

Переглянути фото 

 

 

День кіно

01.06.16р.  англомовні загони «Smart, clever and the best» та «Crazy kids» переглянули фільм «Alice through the looking glass» в кінотеатрі «Ера». Після цього  діти поділилися своїми враженнями англійською мовою.

Вихователі загонів провели бесіду «Правила поведінки у громадських місцях». У формі гри команди опрацювали “tongue twisters” та провели спортивні змагання. Втомлені, але щасливі повернулися додому.

 

Звіт про роботу мовного табору

(вихователі Андраш Т. В., Ветвінська М.П.)

30.05.2016

 1. Введення у сферу іншомовного спілкування (Mind map «Summer”. My plans for summer. Складання девізу, назви загону, робота з піснею для загону)
 2. Іншомовна рефлексаційна хвилинка на англійській мові.
 3. Підсумок та настанови на наступний день.

31.05.2016

 1. Введення у сферу іншомовного спілкування.
 2. Виготовлення плакату «Crazy kids»
 3. Робота студентів-практикантів, використовуючи гру «Fod? My favorites food»
 

Загін «Smart ,clever and the best!»

31.05 англомовний загін «Smart ,clever and the best!» провів свій день за наступним планом:

 1. Привітання та організаційні моменти
 2. Введення в іншомовну сферу
 3. Робота з оформленням плакату «Smart ,clever and the best!»
 4. Лексичні ігри, кросворди та сканворди
 5. Бесіда про правила поведінки на вулиці та під час грози.
 6. Англійська  гра «Відгадай слово» .
 7. Ігри на свіжому повітрі.
 8. Перегляд короткометражного мультфільму «In the woods» .
 

Англомовний загін «Smart ,clever and the best!»

 

30.05.16р.в пришкільному англомовному таборі вихователі Філюк Т. О.,Немченко Н.І. радо зустрічали вихованців. Після знайомства та введення у сферу іншомовного спілкування:

(Mind map «Summer activities» складання девізу,назви та пісні загону)  відбулися спортивні змагання на свіжому повітрі. Діти відпочили та набралися сил до наступного дня.

 

 

Вітаємо!

Призерів  міського конкурсу

юних знавців англійської мови

Гречанну Ольгу, ученицю 4-Б класу, Колодинського Андрія, учня 5-В класу

та вчителів Бабійчук Тетяну Петрівну, Білоконь Регіну Володимирівну

Адміністрація

 

Результати шкільного конкурсу селфі «ENGLISH IN MY LIFE”

 

Початкова школа

Алексейчук Олександр 1-Г клас

I місце

Білоконь Олена 3-Г

II місце

Бондарець Дарина 2-В

II місце

Гранатюк Анастасія 2-Д

II місце

Гринь Олександр 1-В

II місце

Рондар Єва 2-Г

II місце

Федорчук Христина 3-В

II місце

Жильчук Олександра 2-Д

III місце

Кравець Майя 2-Д

III місце

Лущик Вікторія 1-Б

III місце

Ойцюсь Олександр 1-А

III місце

Сидорня Артем 1-В

III місце

Шумаєва Аліса 1-В

III місце

Середня  та старша школа


Янушевська Єлизавета та учні 10-Б класу

I місце

Величко Анастасія          9-А клас

II місце

Пастушук Ольга              7-А клас

III місце

 

Конкурс презентацій «The place I love the most»

З метою популяризації англійської мови, підтримки і розвитку творчого потенціалу учнів загальноосвітніх навчальних закладів, та підвищення рівня обізнаності в галузі ІКТ 26.04.2016 року о 13:30 в НВК №12 був проведений конкурс-презентацій «The place I love the most».

Відповідальні за проведення конкурсу вчителі англійської мови – Симонович Галина Олексіївна, Степаненко Ліна Пилипівна та Кравчук Володимир Святославович.

 

Загальноміський фестиваль – конкурс інсценівок англійською мовою «Fairy tales»

З метою організації змістовного дозвілля учнівської молоді, підвищення художнього рівня шкільної драматургії та популяризації англійської мови 23. 03. 2016 року був проведений загальноміський фестиваль – конкурс інсценівок англійською мовою «Fairy tales». Команду НВК № 12 представляли учні 2-В,  3-Б, 3-В та 5-В класів, які підготували інсценівку «Подорож у казковий Євроленд» і вибороли I місце.

 

Конкурс навчальних проектів з теми «Ukraine»

З метою популяризації англійської мови і розвитку творчого потенціалу учнів та підвищення методичного рівня вчителів англійської мови  загальноосвітніх навчальних закладів в НВК №12, 17.03.2016 року о 12 годині був проведений конкурс навчальних проектів «Ukraine». В конкурсі приймали участь учні 5-11 класів.

Відповідальні за проведення конкурсу вчителі англійської мови:Ветвінська Марія Павлівна, Полуян Оксана Миколаївна, Немченко Наталія Іванівна.

 

Міський поетичний марафон

Відповідно до плану роботи управління освіти 10.03.2016р. учні НВК №12 взяли участь у міському поетичному марафоні читців-декламаторів творів Т.Г. Шевченка іноземними мовами.Нашу школу гідно представляли переможці шкільного поетичного конкурсу «Шевченко англійською»:

 • Янушевська Єлизавета (10-Б),
 • Слободянюк Катерина (10-Б),
 • Побережна Христина (6-А).

Учні отримали сертифікати за активну участь.

 

WE ARE THE BEST

04.03.2016р. відбувся показовий урок у  1-А класі вчителя англійської мови Гойди О.П.

Учні вміло складали діалоги, співали пісні, декламували вірші, розігрували рольову  гру «У магазині», змістовно описували свою улюблену іграшку. Створення піднесеної атмосфери, урізноманітнення видів діяльності на уроці, артикуляційно – інтонаційне тренування мовленнєвого апарату, використання ІКТ, інтерактивних технологій сприяло набуттю знань, формуванню інтересу до вивчення англійської мови на початковому етапі .

 

Загальношкільний поетичний марафон «Шевченко англійською»

У рамках року англійської мови в Україні , на виконання заходів КУ «Рівненський міський методичний кабінет» , з метою популяризації поезій Шевченка та шанобливого ставлення до української мови та рідного краю 03.03.2016р. в НВК №12 відбувся загальношкільний поетичний марафон «Шевченко англійською» для учнів молодшої, середньої та старшої ланки.У заході, який організувала і провела вчитель англійської мови Філюк Тетяна Олександрівна, брали участь більше 40 школярів (3-В, 5-В, 5-Г, 6-А, 6-В, 6-Г, 6-Д, 7-Г, 8-Б, 8-В, 9-В, 10-Б кл.).

Учні читали поезії видатного поета мовами, що вивчаються у школі (англійська, німецька, польська),  переглянули відеофільм «Монументальний Шевченко в світі» та ознайомилися з деякими фактами про життя та творчість видатного Кобзаря.

 

Міський конкурс методичних портфоліо

Міський конкурс методичних портфоліо спрямований на підвищення методичного рівня вчителів англійської мови.

Переглянути портфоліо вчителя Гойди О.П.

 

Загальноміський конкурс селфі "English in my life"

До участі у конкурсі селфі "English in my life" запрошуються учні 1-11 класів. Метою конкурсу є популяризація англійської мови, підтримка та розвиток творчого потенціалу учнів.

 

Індивідуальні роботи учнів нашої школи:


My     name     is    Sophia. My    surname     is  Yanchuk. I   live     in   Rivne. I    am    seven. I    study  at  school     12. I   like   English!

Sophia Yanchuk

Form 2 D

School 12

 


 

English in My Life

Hello everyone! I’m Daryna. My native town is Rivne, in Ukraine. I can read, write and speak English. I think, English is useful for all people in the world. I’m sure, learning English can help me to visit amazing places of our planet. Remember the English proverb:  A good beginning makes a good ending.

Daryna Bondarets

Form 2 c

School 12Why don't we start sharing our impressions of our land and traditions? Why don't we take part in Taras's days with the whole grade? Why couldn't we read famous lyrics in English? Yes, we can. Let's do it together with our friends!!!

Form 10B

School 12


 


 

My name is Eva. I’m seven years old. I am Ukrainian. I am proud of it. I also like the culture of England. So I study English, because my dream is travel.

Yeva Rondar

Form 2 E

 

School 12


 


Hello everyone! I am Veronika. I am Ukrainian. I am fond of  learning English. My dream is to visit London one day.

 

Veronika Porokhnenko

Form 1B

 

School 12


 


 

The city of my dreams

Hi everyone! I am seven-year-old Ukrainian  girl, who wants to visit Great Britain.  Please, take a look at my picture. Here you can see a souvenir from my friend, he lives in London and one day he will show me the most incredible places of his city. I think, it would be great to feel the atmosphere of London. My dream inspires me to learn English and work hard at school. I truly believe, that good language skills will be useful for me. So, I will continue to study and achieve good results.

Viktoria Lushchyk

Form 1-B

 

School 12


 


 

“English in my Life”

As for me English is a language of an exceptional importance. I like to read books. I read them all the time. English helps me to read them in original. Also I’m keen on music and it is quite important for me to know what this or that song is about. I’m strongly confident that English assists me in my self-development. I think it will help me a lot in future.

Anastasia  Danylchuk

Form 3C

School 12English in my Life

Hallo! My name is Stas! I like to travel very much, so I have to study a lot of languages. I have a dream to travel around the world. Studying English is wonderful and useful. It’s easy to have friends when you can speak English. Good bye!!!

Stanislav Shlapak

Form 1-F

School 12


 


 

Hi, I’m Artem. I want to tell you a story about one of the most important symbols of Great Britain – the national british flag. It calls - Union Jack. It was created by combinig of three flags: flag of England, flag of Scotland and flag of Ireland. During major holidays flag raised over public buildings.

And I hope in future made selfie with real British flag in London.

Artem Sydornia

Form 1 C

School 12


 


 

English in my life

My name is Maia. I am a pupil of the second form.

I think, that nowadays it’s very necessary to know a foreign language. Knowledge of foreign language helps us to develop friendship and understanding among people.

I study English, because I want to read English books of great writers. I want to communicate with people from different countries. I want to understand their culture and traditions.

I like to travel. Speaking English I can travel anywhere. I like study English.

Maia Kravets

Form 2-D

School №12


 


 

English in my life

My name is Arsen. I am a pupil of the first form.

I think, that nowadays it’s very necessary to know a foreign language. Knowledge of foreign language helps us to develop friendship and understanding among people.

I study English, because I want to read English books of great writers. I want to communicate with people from different countries; I want to understand their culture and traditions.

I like to travel. Speaking English I can travel anywhere. I like to study English.

Arsen Kravets

Form 1-B

School №12

 


 

My name is Alex. I am 6 years old. I study English with big enthusiasm. I have two dreams.

First dream – I want to study in London. I think  I`ll be a cool financier.

Second dream – it`s travelling. I like to travel all over the world. I will do my best to make my dreams come true.

Oleksandr Dubinko

Form 1A

School 12


 


 

English in My Life

Hi ,I’m Nastia and this is my brother. His name’s Bodia. We are very friendly. We spend lots of time together playing different games and doing interesting tasks. I like learning English very much. I often sing English songs and read fairy-tales.  I want to visit London in some years.

Anastasia Hranatiuk

Form 2 E

School 12


 


 

Learning English makes me happy!

English language helps to open the doors to the new worlds. I’m happy to learn it as I know that someday I can travel abroad and easily understand people from the other countries. It can help me to find new friends all over the world. I can sing songs in English. I can read books in English. Learning English makes me happy and clever.

Oleksandr Alekseichuk

Form 1D

School 12


 


 

English in my Life.

English is now the most important and widespread language in the world.

Independent Ukraine has relations with many countries. More and more direct contacts are established with the countries of Europe, with the United States, Great Britain, Canada and other English-speaking countries.

I think English is worth studying. There is a proverb "A new language – a new world".

In my opinion, every person, who goes abroad, should be able to find his own way about in an English-speaking community without interpreters.

Uliana Buchkovych

Form 1-D

School 12

 


 

My dream to visit the Tower of  London

There are a lot of places of interest in Great Britain. Among them there is а Tower of London. Crossing the river Thames by the Tower Bridge you can see the Tower of London. It is one of the oldest buildings of the city. Many centuries ago it was a fortress a royal palace and then prison. Now it is a museum of arms. I dream to go there.

Vladyslav Onyshchuk,

Form 1G

School 12 of Rivne


 


 

Nowadays it’s especially important to learn and know foreign languages. Knowledge of foreign languages opens many doors before us, gives us many op­portunities and advantages. Nowadays English is the language of international communication. Over three hundred million people speak it as a mother tongue. It is one of the official languages of thirty countries in the world, which repre­sent different cultures. Having a good command of foreign languages I am able to enjoy for­eign literature, to understand the foreign songs and films. To sum up, any foreign language is worth studying. There is a proverb, As many languages you know, as many times you are a person’.

Бабак Аліна , 9-А кл.,  НВК №12


 


 

I think we must learn English because it is an international language. English allows you to travel to different countries and speak with people in English. I learn english at school and it is very interesting subject. In the future, knowledge of English is very helpful if you will work travel agent or on business model. And in general, the English language is very interesting. I like the English language.
Dasha Pakula, form 7 - A, school N 12, Rivne


 


 

I think that we must learn English, becaude it can help us. English helps me to understand what peoples say. I learn English at school. It's interesting for me. Also i can speak in English with other peoples in different countries. I want to travel to Great Britain. I like English.
Olha Pastushuk, form 7-A, school N 12, Rivne


 


 

English it is internarional language of the world. I like this language because it is not hard for me and it is interesting to learn other languages. I lean english language from six years.Now I am twelve.So I lern english eight years. At this moment I think that I can free speak english with other children. At future I want to go to work in the London the capital of Great Britan. I think that all people must know english language.

Сульжик Богдан


 


 

"Royal Tea"

The Queen of England invited me for a cup of tea with milk. Drinking tea in England is a ceremony, you know. It developed from an afternoon Tea, either known as Five-o-Clock Tea. Thus I was granted a privilege to use her private jet plane. I arrived at Heathrow Airport in the morning, so I took a cab and continued my journey. Before meeting the Queen in the afternoon, I asked a cab driver to make me a sightseeing tour. I saw London Bridge, Big Ben, Westminster Palace, but most of all I liked the London Eye. After I saw so many wonderful places I went to Buckingham Palace to meet Her Majesty.

Anastasia Velychko

9-A School 12


 


 

This is my favorite song. It is called How Deep Is Your Love. Its singer Calvin Harris & Disciples. In this song it comes to love. I love her singing inhis spare time. Many of my friends like it too.

Юля Первушина


 

 


Keep walking

 

I like learn English, because it is very interesting. I easily memorize new  words and know many grammatical rules. Nowadays there are also international languages. People use them different countries. English is one of them. I think to learn English not only interesting, but also important.

Сурговська Уляна,  7-а,  НВК №12 м.Рівного


 


 

English in My Life

I’m Olenka. I’m 9. I’m Ukrainian. I like learning English. I speak English at school at the lessons and talk to my parents at home. I like singing English songs, too. English helps me to make new friends abroad. I want to visit Great Britain in some years.

Olena Bilokon

Form 3 D

School 12


 


 

Learning English with my friend!

I don't speak English well. But I will be a good pupil and will study hard, because I want to speak good English. I and my teddy bear Stewart dream to go to London . There I can find new friends. Learning English can be very fun! English is a very interesting language. I like it!

Oleksandra Zhylchuk

Form 2 E

School 12


 


 

English is the rhythm of my life!

Hello! I’m Sasha from Ukraine. I study and live in Rivne. At school I study English and it helps me to learn the culture and traditions of Great Britain and better understand the content of the songs of my favourite rock band “Deep purple”. Best of all I like to travel, because English – is my future. Bye – bye!

Alexander Oytsyus

Form 1A

School 12


 


 

English in My Life

During my visit to Great Britain I have been to London. I have gone sightseeing and liked London a lot. The biggest impression was famous Big Ben at the north end of the Palace of Westminster in London where I took photo of it. It has really a nice architecture and many tourists like to come here. Great Britain has many different attractions that is why people like to come to visit it. And, as well it is additional motivation to learn English language which is one of the most spoken in the world that gives opportunity to communicate with different nationalities. Every time one comes to United Kingdom one discovers something new. I will do my best to speak English better to come here again.

Angelina Vozniuk

Form 1 C

School 12


 


English in My Life

I love English. I like reading  English  books.  My favourite  town is London. It is  in  England. Tourists  usually visit different places of  interest  in the  capital of  Great Britain.

Ilona Voitko

Form 4 A

School 12English in My Life

English language is the most popular language in the world. That is why I'm learning it for communicating with different interesting people of other cultures. The great Ukrainian poetess Lesia Ukrainka (Lesia The Ukrainian) wrote: "How many languages you know, so many times you are a person". On the picture one can see the Big Ben on the background. In my opinion, Big Ben is the most famous clock in England, and maybe in the whole world. With my selfie in front of Big Ben I want to tell you, that time is precious. That is why we should spend more time communacating with friends from other countries - this would make our inner world richer.

Sophia Velychko

Form 1a

School 12


I like traveling

I’m just 6 years old, but I like to travel very much. I visited few countries with my mommy. In all countries people speak English. So I want to know English very well. It would help me to travel. And one day I’ll visit lovely city – London. And I hope, I will have a trip on a London’s bus.

Alice Shumaeva

Form 1C

School 12English in My Life

My name is Sasha Hryn. I am seven years old. I am a pupil of the first form. I love English. I am good at reading and writing. My friend Andriy and I like to do puzzles of English-model cars. Also we dream to travel around English-speaking countries.

Sasha Hryn

Form 1C

School 12

 


English in My Life

I learn English at school and at home.

I learn to read, write and speak English.

English is very important for me.

I know a lot of songs and poems in English.

I like to travel.

I dream to visit London and learn customs, traditions and history of its people.

Anna Roshchuk

Form1C

School 12 


England as any country has its own history. But especially interesting there is a royal family. There Queen is the head of a royal family.

Thought she has three names as Elizabeth Alexandra Merry but usually they call her  Queen Elizabeth ІІ.  It is interesting that Queen’s birthday is celebrated by her twice a year. The English are very proud of their Queen and love her.

I would like to go to England and attend  the Whitehall – the Royal Residence.

Khrystyna Fedorchuk

Form 3C

School 12