Участь у ІV Міжнародній молодіжній екологічній конференції у місті Берлін

НВК №12 є однією з двох команд які за результатами конкурсного відбору представляють Україну на ІV Міжнародній молодіжній екологічній конференції у місті Берлін.

11 травня відбулася перша зустріч учасників  конференції. 15 команд з 10 країни світу будуть представляти 12 і 13 травня свої проекти. Учні НВК -12 м. Рівне: Жагаріна Ія, Степаненко Валерія, Тищенко Наталія з вчителем географії Качараба О.П. та вчителем німецької мови Мороз О.М. будуть захищати проект на тему “Чисте повітря - здорові легені міста”.

Фото -

Teilnahme an der IV. Internationalen Umweltjugendkonferenz in Berlin

Am 11. Mai fand das erste Treffen der Teilnehmer der Konferenz statt. 15 Teams aus 10 Ländern der Welt werden ihre Projekte am 12. und 13. Mai präsentieren. Die Schülerinnen des Lyzeums Nr.12 – Iia Zhaharina, Valerija Stepanenko, Nataliia Tyshchenko zusammen mit der Geographielehrerin – Olha Kacharaba und Deutschlehrerin – Olha Moroz werden über das Projekt „Frische Luft – Lungen der Stadt“ erzählen.