Загальношкільний поетичний марафон «Шевченко англійською»

У рамках року англійської мови в Україні , на виконання заходів КУ «Рівненський міський методичний кабінет» , з метою популяризації поезій Шевченка та шанобливого ставлення до української мови та рідного краю 03.03.2016р. в НВК №12 відбувся загальношкільний поетичний марафон «Шевченко англійською» для учнів молодшої, середньої та старшої ланки.У заході, який організувала і провела вчитель англійської мови Філюк Тетяна Олександрівна, брали участь більше 40 школярів (3-В, 5-В, 5-Г, 6-А, 6-В, 6-Г, 6-Д, 7-Г, 8-Б, 8-В, 9-В, 10-Б кл.).

Учні читали поезії видатного поета мовами, що вивчаються у школі (англійська, німецька, польська),  переглянули відеофільм «Монументальний Шевченко в світі» та ознайомилися з деякими фактами про життя та творчість видатного Кобзаря.