Загальноміський фестиваль – конкурс інсценівок англійською мовою «Fairy tales»

З метою організації змістовного дозвілля учнівської молоді, підвищення художнього рівня шкільної драматургії та популяризації англійської мови 23. 03. 2016 року був проведений загальноміський фестиваль – конкурс інсценівок англійською мовою «Fairy tales». Команду НВК № 12 представляли учні 2-В,  3-Б, 3-В та 5-В класів, які підготували інсценівку «Подорож у казковий Євроленд» і вибороли I місце.

Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень знань з англійської, німецької та польської мов. Своєю неперевершеною  акторською майстерністю, творчими здібностями, правильними інтонацією та вимовою, яскравими костюмами, неповторним виконанням  пісні, запальним танком створили максимально позитивну атмосферу свята і здобули перемогу!

Вітаємо переможців конкурсу “Fairy tales”!

Переглянути фото...

Відповідальні за проведення конкурсу вчителі англійської мови:

Бондарець Ю.Ю., Гойда О.П., Сидорук Г. В.