День здоров’я

День здоровя в англомовних загонах супроводжувався активними іграми наших вихованців (весела естафета «Picnic» та поетичний марафон). Діти в ігровій формі шукали фрукти та овочі, які були заховані на спортивному майданчику. Фруктові команди «Cherries» і «Apples» малювали фрукти та овочі й прикріплювали свої малюночки на прищіпку. Наступним етапом була гра «Фруктові корзини».

Як пам'ять про цей конкурс у кожного вихованця залишилися на щічках фруктові тату. Діти отримали фруктові медальки за участь. Гарний настрій був забезпечений.

Переглянути фото

Переглянути фото