Життя вирує...

В англомовному таборі Рівненського НВК №12 Рівненської міської ради життя вирує і виграє всіма барвами дитячих усмішок. Вихованці беруть активну участь у лінгвістичних іграх  « The Rhythm», « Guess the Word». Учителі англійської мови: Філюк Т.О., Немченко Н.І., Андраш Т.В., Ветвінська М.П. – скеровують роботу своїх вихованців,грамотно застосовують інноваційні методи викладання іноземних мов,навчають дітей наполегливо працювати,вдосконалювати мовленнєві вміння та навички. Діти добре розуміють значення фраз: «Lost time is never found again», «One who makes no mistakes, makes nothing» .

Гурти « Crazy kids» та «Smart, clever and the best» разом із вихователями творчо підійшли до організації гри «The sun is shining at those…»  поєднавши різні види діяльності учнів.

Після обіду діти мали можливість переглянути та обговорити з учителем Симонович Г.О. автентичний мультфільм « Snow White and the Seven Dwarfs»

Приємним сюрпризом для вихованців англомовного табору стала зустріч з мешканцями Північної Америки. Діти мали можливість спілкуватися із носіями англійської  мови, розповідаючи про традиції та культуру українського народу, декламуючи вірші Т.Шевченка англійською мовою та співаючи пісні про Батьківщину.

Американці поділилися своїми враженнями  про перебування в Україні. На згадку про теплу зустріч зробили цікаві світлини. Вихованців мовного табору переповнювало бажання вивчати англійську  мову.

Переглянути фото