День «Вікно у світ»

Цей день гурти “Smart, clever and the best” та “Crazy kids” розпочали з девізу “Look around and you will see…”, де вихованці показали свої знання з географії та природознавства. Вчитель Залюбовська В. В. організувала краєзнавчий конкурс «Подорож Європою», який складався з п’яти етапів «Віза», «Митниця», «Літературний вояж», «Країни та столиці», «Чудеса Європи». З великим бажанням діти відгадували назви країн за асоціативним рядом, за їхніми візитівками, відгадували письменників за творами, а також називали країни, в яких знаходяться всесвітньовідомі історичні пам’ятки. Учасники змагань показали високий рівень ерудиції та знань про європейські країни.

Після обіду учні проявили свою креативність, змагаючись за кращий малюнок на асфальті. Учителі англійської мови ( Філюк.Т.О., Немченко Н.І., Андраш Т.В., Ветвінська М.В.) визначили кращого знавця історії та культури Великобританії. Вихованці захоплено шукали відповідь до завдань “Clothing word search”, “The epiphany word search” та “An animal puzzle”.

День завершився позитивними емоціями та приємним спілкуванням.

Переглянути фото