МИ-УКРАЇНЦІ

МИ-УКРАЇНЦІ

Україна,український народ, українська культура! Прекрасні слова,які наповнюють наші серця почуттям гордості,самоповаги й гідності. Українська вишиванка!. І в радості та в смутку,і на сімейні  та на державні свята ми одягаємо її та кажемо: «МИ-УКРАЇНЦІ!»

Сьогодні наші гурти були особливо святкові і день пройшов під девізом «Вишиванка-твій генетичний код».

Вихованці зацікавлено слухали розповідь учителя Симонович Г.О. про український народний декоративний розпис, про мову українського орнаменту,про традиційне вбрання нашого народу. Тепер учні знають,що українська вишиванка-одна з найвідоміших в світі. Як не пишатися цим? Гурти поділилися своїми знаннями про вишиванку з англомовними друзями по листуванню.

Після обіду вихованці з нетерпінням чекали на спортивно-інтелектуальний квест «Around the school».Під керівництвом учителів Бабійчук Т.П. та Філюк Т.О. команди вирішували логічні завдання,шукали схованки та підказки  на території школи. Позитивні емоції переповнювали юних квесторів, а інтелектуальні етапи дозволили розвинути ерудицію та виявити спритність.

Переглянути фото