День творчості

Сьогоднішній день (10.06.16) розкрив нові творчі грані і можливості наших дітей.

Підготовка до цього дня розпочалась з тренувального залу, де гурт «Crazy Kids» проводив репетиції та обговорював план проведення Дня Творчості.  Допомогу дітям у постановці танців надавали вихователі Андраш Т.В. та Ветвінська М.П. Діти організували імпровізований театр тіней.

Вчитель польської мови Залюбовська В.Л.  залучила дітей гуртів «Crazy Kids» і «Smart, Clever and the Best» до танцювального та пісенного конкурсів.

Під час творчого марафону,  вихованці були сповнені енергією і наданою можливістю проявити свої уміння співати англійською мовою та танцювати.  Діти виконували як всесвітньовідомі хіти (ABBA,STING) так і пісні маловідомих виконавців. Цікавинкою стало караоке з улюблених мультфільмів.

Велике задоволення приносять дітям фізкультурні хвилинки учителя Жука.А.М..Кожен обирає собі спорт за вподобанням.Не лише хлопці люблять грати у футбол,але й дівчата,як виявляється,теж захоплюються цим видом спорту.

Пізніше вихованці загону «Smart,clever and the best»  поєднали англійські слова з елементами пластики та гімнастики,де учні намагалися відтворити цікаві слова з допомогою учителів Філюк Т.О. та Немченко Н.І.

Після активного творчого змагання дітям було запропоновано творчо продовжити день конкурсом малюнків  «My Favourite Pet”.

День у таборі завершився приємним сюрпризом у вигляді рольової гри-діалогу у супермаркеті «Вопак» на тему “Healthy Food”,  яку організували та провели Андраш Т.В. та Ветвінська М.П. Було створено комунікативну ситуацію на англійській мові. Це було цікаво та незвично.

Переглянути фото