День активного відпочинку

День активного відпочинку

Враховуючи енергійний характер   наших  вихованців, сьогодні учителі підготували цікаву програму у формі активного відпочинку. Ранок розпочався з дитячих усмішок та планів на день. Разом з учителем Немченко Н.І.,  діти мали можливість відпочити на Пагорбі Слави, де відірвавшись від сучасних гаджетів та комп’терів, весело та активно провели першу половину дня.

Після обіду учитель Полуян.О.М. організувала  екскурсію вулицями міста. Зупинившись  біля Покровського Собору, діти послухали розповідь про історію створення храму, дізналися, що це один з найбільших та найвищих храмів України. Наступним пунктом маршруту був парк ім.Т.Шевченка. Учні дізналися нові факти про місце, давно знайоме з дитинства. І звичайно ж розваги! Найсміливіші спробували себе у ролі альпіністів у мотузковому парку, який складається з комплексу логічно пов’язаних перешкод, що розташовані на певній висоті над землею. Діти відчули справжній екстрим та отримали заряд адреналіну.   А решта учнів розважалися на інших атракціонах та смакували холодне морозиво. Останнім пунктом  цього  маршруту було місце біля погруддя Кобзаря.Учні, разом з учителями Полуян.О.М. та Філюк Т.О., пригадали деякі факти з  життя  поета та декламували найвідоміші  твори.

Коли ти щасливий та задоволений, день минає  весело та непомітно.

1. Переглянути фото
  2. Переглянути фото