У світі ігор

Вже третій тиждень вирує життя в англомовному таборі . Сьогоднішній день був насичений різноманітними іграми та розвагами, які підготували та провели учителі англійської мови ( Андраш Т. В., Ветвінська М.П., Немченко Н.І., Філюк Т.О.). Діти по-новому зіграли усім відому сімейну гру «English lotto» , водночас пригадали числівники англійською мовою. Найкреативніші ідеї були втілені у проектних роботах «We want to live but not to die», « Our tender world».

Застосовуючи свої знання з граматики, учні весело грали «Merry Grammar». На прохання дітей ,учителі провели English Quest , де учасники показали свою згуртованість,спритність та знання з англійської мови.  Цей день був щедрий на призи. Сьогодні, за результатами підсумків конкурсу «Ми – українці» , було визначено переможців найкращих листів про вишиванку. Учитель Симонович Г.О. нагородила солодкими призами усіх, хто взяв участь. А в другій половині дня кожна дитина була відзначена невеликою нагородою за активну участь.

Переглянути фото