День мистецтва та відпочинку

Сьогодні гурт «Smart,clever and the best» вирушив на Пагорб Слави разом з учителем Немченко Н.І., де мали можливість відпочити та поспілкуватися. Діти розповіли про подальші плани на літо англійською мовою.

В той час гурт «Crazy kids»помандрував у віртуальну подорож на море. В цьому їм допомагали вчителі Мороз О.М. та Киричук О.М. Діти з радістю грали веселі ігри «Кліп–клап», «Рухлива шеренга», розфарбовували морські пейзажі,виготовляли рамки для тварин з морських мушель.

Учні гурту «Crazykids» разом з учителями Андраш Т.В. та Ветвінською М.П. захоплено грали в лексичну гру «Снігова куля», співали англійські пісні,дізналися цікаві факти про Польщу. Учитель Залюбовська В.Л., яка нещодавно повернулася з Варшави, із радістю поділилася своїми враженнями.

У цей день навчально-інформаційний центр організував змагання «The Hour of Code», де було продемонстровано розуміння основних комп’ютерних навиків вихованцями таборів. Учень гурту «Crazy kids» Артем Павловський отримав сертифікат учасника змагання.

В другій половині дня гурт «Smart,clever and the best» разом з учителем Філюк Т.О. вели дискусію про світ музичного мистецтва. Діти дізналися про нових англійських виконавців, поділилися своїми музичними вподобаннями і разом з учителем Мормуль О.С. під музичний супровід весело та дружно співали англійські пісні й відгадували по першим нотам відомі мелодії.

Сьогоднішній день викликав багато позитиву та розкрив внутрішній світ кожної дитини.

Переглянути фото