День казки та нових відкриттів

Цей день розпочався для гуртів мовного табору  НВК№12 чарівним світом казки, адже мрія кожної дитини - хоча б раз потрапити туди. Учитель Сидорук Г.В. організувала та провела фестиваль – конкурс інсценівок англійською мовою «Fairy tales»,  де були задіяні учні як початкової, так і старшої школи, зокрема і вихованці гурту «Crazy  kids».

Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень знань з англійської, німецької та польської мов. Своєю неперевершеною  акторською майстерністю, творчими здібностями, правильними інтонацією та вимовою, яскравими костюмами, неповторним виконанням  пісні, запальним танком створили максимально позитивну атмосферу свята.

Після цього учні  гурту «Crazy kids» на прикладі двох яблук з допомогою учителів Андраш Т.В. та Ветвінської М.П. з’ясували, що відчувала Попелюшка,коли ображали її сестри,використовуючи англійські прикметники опису характеру і почуттів.

В той час гурт «Smart,clever and the best» перед обідом обговорювали сьогоднішні страви разом з учителями Філюк Т.О. і Немченко Н.І. Діти в ігровій формі складали рецепти страв,відгадували загадки. В групах приготували обід,використовуючи як відому лексику, так і нову. Тепер вихованці добре розуміють значення таких англійських фраз : The way to a man’s heart is through his stomach. Tastes differ.  Appetite comes with eating.

Після обіду всі діти разом з учителями вирушили  на екскурсію в іноземний відділ обласної бібліотеки,де зробили для себе багато відкриттів. Вихованці ознайомилися з іншими відділами бібліотеки також (читальний зал,зал технічної літератури,абонементний відділ). Велике захоплення викликали  в учнів новітні технології,інтерактивна широкоформатна дошка з міцною сенсорною поверхнею,де на практиці застосували знання англійської мови. З допомогою учителів юні театрали показали  лялькову виставу та на згадку залишили малюнки.

Повертаючись до школи,вихованці зайшли в Злата Плазу, щоб обговорити з учителями сьогоднішній день. Вони були приємно схвильовані  і вражені новими відкриттями.

1. Переглянути фото
  2. Переглянути фото