Прощання з англомовним табором

Ось і пролетіли три тижні  у мовному таборі НВК№12.

Прощання з табором – радісне і урочисте свято, але разом з тим трохи сумне.

Діти відпочивали, навчалися , слухали цікаві лекції,  займалися спортом, вдосконалювали та закріплювали свої знання з англійської мови. Учителі приділяли особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів. Перегляди фільмів,мультфільмів,  проектні роботи,  конкурси, читання та обговорення  займали особливе місце.

У таких сприятливих умовах діти розвивали таланти та набували нові вміння,знання та навички.Кожен день приносив безліч нових вражень, нових відкриттів.

Робота в таборі-величезний досвід для студентів-практикантів РДГУ.Адже тут вони вчилися встановлювати контакт з дітьми,практикували англійську та в ігрових формах залучали  дітей до навчання.

Сьогоднішній день для гурту «Crazy kids» розпочався з перегляду мультфільму Finding Dory.Повернувшись до табору учні  активно обговорювали з учителями Андраш Т.В. та Ветвінською М.П. сюжет та головних героїв іноземною мовою.

А для гурту «Smart,clever and the best» день розпочався з проектної роботи «I wish my country…» де діти разом з учителями Філюк Т.О. і Немченко Н.І. втілили свої думки і побажання для України  в колективній формі на папері.

На закритті табірної зміни  англомовні загони показали всім свої  творчі таланти( танці,пісні , роль ведучих свята).

Віримо,що під час перебування в мовному таборі, вихованці отримали намисто з яскравих вражень,гарного настрою,нових знань і задоволення від своєї творчої діяльності.

Прощавай, табір-2016! До зустрічі в наступному році

Перглянути фото