Спілкування понад кордонами

В рамках проведення року англійської мови в Україні, минулий тиждень (26.09.-30.09) особливо запам’ятався учням 3-11 класів Рівненського НВК №12  Рівненської міської ради. Діти мали можливість застосувати і вдосконалити  свої знання та навички з англійської  у спілкуванні із  жителями штату Огайо. Волонтери, у складі команди якої було шість осіб, розповіли про особливості життя підлітків у США та їхній стиль, про традиції святкування деяких свят, про спорт та молодіжні організації, про історичні місця та подорожі. Наші учні швидко знайшли спільну мову з іноземними гостями та поділилися краєзнавчим матеріалом про Україну. Нагадаємо, що діти 5-6 класів вже мали змогу раніше поспілкуватися в пришкільному мовному таборі влітку 2016року.

Під враженням розповідей своїх дітей, батьки висловлюють захоплення і подяку адміністрації та учителям англійської мови НВК №12 за надану учням можливість.

Учитель англійської мови НВК№12 Філюк Т.В.