“Poetry is the music of the soul”

Серед кращих винаходів людства поезія займає почесне місце. Скільки століть люди намагаються розумом пояснити чудо поезії! Чому вірші здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на подальшу боротьбу? Або, навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. Як вдається поетам так глибоко проникати в людські почуття? Так ніжно розповідати про кохання, красу навколишнього світу та гостро — про  війну та нанависть ?

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, залучення учнів  до літературного надбання інших країн, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства вперше в Рівному з 22 по 24 листопада відбувся загальноміський огляд-конкурс на краще декламування поезії англійською мовою.

Наш заклад з гордістю представляли:

Старша вікова категорія - Слободянюк Катерина (11-Б кл.)  « On Peace»by John Keats

Середня вікова категорія - Побережна Христина (7-А кл.) «Daffodils» by William Wordsworth

Молодша вікова категорія-колектив учнів 4-В кл. - Данильчук Анастасія, Федорчук Христина, Хмельник Софія з конкурсною програмою  «Winter Fairytale» after Henry Longfellow

Учасники конкурсу мали можливість  висловити свої почуття і переживання, донести їх до інших ,продемонстрували свою  акторську майстерність, творчі здібності, правильну інтонацію та вимову.І як результат  здобули  перемогу у середній та молодшій віковій категорії.

Вітаємо переможців!!!

Побережна Христина (7-А, 2 місце)

Данильчук Анастасія, Федорчук Христина, Хмельник Софія (4-В, 3 місце)

та учителів англійської мови: Філюк Т.О., Сидорук Г.В., Гойду О.П.

Учитель англійської мови Філюк Т.О

Переглянути фото...