«SMART KIDS»

Учні 7-х класів НВК№12 взяли активну участь в загальноміському конкурсі з англійської мови “Smart Kids”, який проходив у декілька етапів з 18 по 29 листопада 2016 року.  На шкільному етапі серед 11 учасників найкращі результати у випробуваннях з лексики, граматики та мовлення показали учні 7-В класу, а саме: Олег Остапович,  Теймур Магеррамов  та Анна Затірка (на фото справа наліво). Із цих учнів утворилася команда, яка представляла наш заклад на міському етапі серед таких же команд-трійок з паралелей сьомих класів Рівненських шкіл.

На цьому етапі потрібно було застосовувати не тільки здобуті знання, але й смекалку, логічне мислення, швидку реакцію, креативність та вміння працювати в команді, адже учасники розгадували кросворди, будували слова і навіть складали власну розповідь англійською. Наша команда працювала дружно, злагоджено і виборола ІІ місце в цьому конкурсі. Щирі вітання учасникам та вдячність вчителям, чия невтомна праця сприяє виробленню в учнів стійкої системи знань та відчуття впевненості в собі. Звичайно, діти хвилювалися, але вони випробували себе і отримали позитивний досвід та масу яскравих емоцій. Подальших успіхів та нових звершень, друзі!

Координатор конкурсу в НВК № 12  - вчитель англійської мови Бабійчук Т.П.