День знайомств

Промайнув ще один навчальний рік. Літні канікули дітей  не можна уявити без відпочинку на морі, в селі  чи в пришкільних таборах. Ось і в цьому році під час канікул школярі НВК№12 м.Рівного  сумувати не будуть. 29 травня 2017р. пришкільний мовний табір «Friends»широко відчинив свої двері для учнів 5-х класів. Сьогодні дітей зустрічали: Директор мовного табору-Жежук З.В., вчителі англійської мови-організатори –Степаненко Л.П., Філюк Т.О., вчителі англійської, німецької та польської мови-Андраш.Т.В., БабійчукТ.П., Данилова І. Ю., Симонович Г.О., Ревуцька С.А., Мороз О.М., Залюбовська В.Л., класні керівники- Ніколайчук О.І., Сорока І.В., Залюбовська В.Л., Чернова В.М., Замлинна Т.Й., а також англомовні волонтери з громадської організації та старшокласники.

Учителі  попередньо провели кожен у групі мовну розминку з дітьми. Учні коротко розповіли про себе (ім’я, звідки, вік) та про своє хобі. Кожен загін придумав назву, девіз, склали правила поведінки, намалювали постер та висловили свої очікування від  перебування в таборі.Отже в цьому році ми маємо три загони: «SMART KIDS», «Happy children», «Pokemons».
Відпочинок у мовному таборі  стане чудовою можливістю для дітей активізувати  знання з англійської, німецької та польської мови, знайти нових друзів, цікаво та весело провести час.