День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Сьогодні вчителі та батьки можуть пишатися дітками пришкільного мовного табору «FRIENDS»,що мали честь розпочати святковий концерт, який відбувся у парку ім. Т.Г.Шевченка, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Загони  «SMART KIDS», «HAPPY CHILDREN», «POKEMONS»  на чолі з старшокласниками-волонтерами з 8-Г, 9-В та 9-Б класів представили запальну пісню з рухами « BOOM CHICCA BOOM». А ще наші учні малюнком на асфальті показали своє бачення миру в світі. Тим часом вихованців у  школі вже чекала волонтерка Tania Martin з англійськими інтерактивними іграми та руханками. Разом з учителями діти попрацювали та подякували за англомовний візит.

Це було справжнє свято дитинства, щирості та посмішок!!!

Переглянути фото...