mod_vvisit_counterПопередній місяць19290
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)991262

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:32

День талантів та відкриття пришкільного мовного табору «FRIENDS»

2 червня при НВК№12 відбулося святкове відкриття  пришкільного мовного табору «Friends», до якого учні готувалися протягом дня. Мета цього заходу -  дати  гарний старт  довгоочікуваним  літнім канікулам, розкрити таланти дітей, створити  мотивацію для подальшого удосконалення навичок володіння англійською мовою та для роботи в командах.

Концертна програма була насиченою: кожний загін представив декілька номерів. Діти поєднали англійську мову з грою на віолончелі, фортепіано, баяні. Танці та пісні під музичний супровід іноземних виконавців підняли настрій усім вихованцям та учителям. І на завершення дня вихованцям влаштували святкову дискотеку.

Святкове дійство зарядило всіх гарним настроєм та позитивними емоціями на цілий день. Урочисте відкриття мовного табору «Friends» відбулося.

Гарного вам літа, юні знавці іноземних мов!

Переглянути фото...