mod_vvisit_counterПопередній місяць19290

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:37

День театру

Літо - це чудова пора для зустрічі з мистецтвом. Всі діти люблять казки. Вихованці пришкільного  мовного табору «FRIENDS» - не виняток. Вони полюбляють не тільки слухати чи розповідати, а й самі охоче складають та інсценізують казки на новий лад. Сьогодні наші діти відвідали театр,де актори одразу ж захопили юних глядачів майстерною грою та запросили у чарівний світ дитинства. Вчителі іноземних мов провели рольову гру  «Ми - в театрі», ознайомили учнів з історією театру,склали правила поведінки в театрі,опрацювали нову лексику по загонам та висвітлили свої враження на папері. Запланований похід до театру приніс дітям багато радості та задоволення.

Переглянути фото...