Міжнародний день

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти – людина» - ці слова добре знайомі всім, адже знання іноземних мов було, є і залишається запорукою життєвого успіху людини в сучасному світі. Сьогодні гурти «SMART KIDS», «HAPPY CHILDREN», «POKEMONS» відкрили для себе ще одну іноземну мову – французьку. Учні та вчителі іноземних мов відвідали Рівненську обласну громадську організацію "Французький Альянс" — це унікальний центр для вивчення французької мови та французької культури. Діти ознайомилися з країнознавчим матеріалом,вивчили декілька фраз та взяли участь в інтерактивно-пізнавальній вікторині,використовуючи свої гаджети. А повертаючись до табору зайшли відпочити в парк ім.Т.Г.Шевченка, де разом з учителями пограли в англійські лексико-граматичні ігри. В другій половині дня на вихованців чекав спортивно-інтелектуальний квест «Merry Train». Всі учні – пасажири потягу, який рушав у подорож до англійської мови. Кожна група учнів займала свій поїзд, який зупинявся на різних станціях. Наприклад: Station1:“Musical”, Station 5: “Grammatical”, Station 6: “Lexical”, Station 9: Conversation” і т.д. На кожній станції діти виконували відповідні  завдання. Таким чином вихованці закріпили вивчений матеріал за 5 клас, потренували свою пам’ять та увагу. А конкурс малюнків на асфальті завершив такий емоційно-насичений день. Втомлені, але щасливі та задоволені діти поверталися додому.

Переглянути фото...