gototopgototop

День креативності

Кожна дитина народжується на цей світ вже безмежно талановитою. Їй потрібно лише дати можливість розкрити свій талант, свої унікальні здібності. Сьогодні вихованці пришкільного мовного табору «FRIENDS» мали гарну нагоду проявити та показати свою фантазію і творчі здібності за допомогою різних матеріалів. Кожен загін представив свої роботи англійською мовою та розповіли як можна їх застосувати на практиці. 
А у творчій майстерні всі учні особисто доклали максимум зусиль,щоб показати «Ми за мир і дружбу». Таким чином вчителі намагалися створити умови для творчої самореалізації особистості дитини. 
Протягом дня діти змогли також вирушити у віртуальну мандрівку «Подорож Європою», яка складалася з п’яти етапів «Віза», «Митниця», «Літературний вояж», «Країни та столиці», «Чудеса Європи». З великим бажанням діти відгадували назви країн за асоціативним рядом, за їхніми візитівками, відгадували письменників за творами, а також називали країни, в яких знаходяться всесвітньовідомі історичні пам’ятки. 
І на завершення дня вчителі - організатори та волонтери – старшокласники, учні класів із поглибленим вивченням іноземних мов розробили та провели розважально-пізнавальний квест «Find the Treasure»,де головним призом для кожного загону був пакунок з цукерками. 
День завершився позитивними емоціями та приємним спілкуванням.

Переглянути фото...