mod_vvisit_counterПопередній місяць19290
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)991262

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:31

День гумору та інтерактивних ігор

З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, у мовному таборі «Friends» 30.05. проводились інтелектуально- розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку. Тому вихованці табору багато та щиро сміялися, інсценізували англійські гуморески,робили пародії на показ мод, загадували і показували слова,виконували разом з вчителями та волонтерами-старшокласниками різні руханки . А приємним сюрпризом дня став візит англомовного волонтера Tania Martin. Діти із задоволенням працювали в групах,складали та шукали слова,співали,рухалися. Задоволення та радість від такого спілкування переповнювало наших вихованців впродовж дня.

Фото -