День захисту дітей та урочисте відкриття табірної зміни пришкільного мовного табору «FRIENDS»

Сьогодні 01.06. у міжнародний день захисту дітей, ми урочисто відкрили табірну зміну в пришкільному мовному таборі «FRIENDS». Сподіваємося,що цей захід дасть гарний старт довгоочікуваним літнім канікулам, розкриє таланти дітей, створить мотивацію для подальшого удосконалення навичок володіння англійською мовою та для роботи в командах. Всі гурти активно та по святковому представили свої запальні виступи на сцені. Глядачі бурхливо аплодували всім виконавцям . А ще наші учні малюнками на асфальті та на папері показали та захистили англійською мовою своє бачення миру в світі. І на завершення дня вихованці всі дружно заспівали табірну пісню «Friends will be friends». Це було справжнє свято дитинства!!!

Фото -