mod_vvisit_counterПопередній місяць19290
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)991263

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:36

День захисту дітей та урочисте відкриття табірної зміни пришкільного мовного табору «FRIENDS»

Сьогодні 01.06. у міжнародний день захисту дітей, ми урочисто відкрили табірну зміну в пришкільному мовному таборі «FRIENDS». Сподіваємося,що цей захід дасть гарний старт довгоочікуваним літнім канікулам, розкриє таланти дітей, створить мотивацію для подальшого удосконалення навичок володіння англійською мовою та для роботи в командах. Всі гурти активно та по святковому представили свої запальні виступи на сцені. Глядачі бурхливо аплодували всім виконавцям . А ще наші учні малюнками на асфальті та на папері показали та захистили англійською мовою своє бачення миру в світі. І на завершення дня вихованці всі дружно заспівали табірну пісню «Friends will be friends». Це було справжнє свято дитинства!!!

Фото -