mod_vvisit_counterПопередній місяць19290

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:33

День інтелектуальних ігор.

День сьомого червня у мовному таборі був багатий на різноманітні інтелектуальні ігри,де вихованці змогли найповніше проявити свої індивідуальні особливості, інтелектуальні можливості, нахили та здібності. Учасники брейн-рингу досить швидко виконали всі завдання країнознавчого,лексичного та граматичного матеріалу. А частина дітей,разом із старшокласниками-волонтерами, зосереджено грали в англійські настільні ігри. Сьогодні впродовж дня по всьому табору гучно лунала пісня «Friends will be friends»,яку наші учні завтра представлятимуть на міському конкурсі «Song battle». Бажаємо успіхів та перемоги!

Фото -