mod_vvisit_counterПопередній місяць19290

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:33

Міжнародний день

Не секрет,що знання іноземних мов було, є і залишається запорукою життєвого успіху людини в сучасному світі. Так, сьогодні гурти пришкільного мовного табору познайомилися з ще однією іноземною мовою-французькою. Учні та вчителі відвідали Рівненську обласну громадську організацію "Французький Альянс" — унікальний центр для вивчення французької мови та французької культури. Діти ознайомилися з країнознавчим матеріалом, разом з викладачем французької мови вивчили декілька фраз та поспівали. Вихованці із задоволенням взяли участь в інтерактивно-пізнавальній вікторині, використовуючи свої гаджети. Переможці були нагороджені призами, а решта вихованців отримали на згадку маленькі сувеніри. Але великий інтерес в учнів викликав величезний тактильний екран, де бажаючі могли написати будь-яке слово, видалити його, вирізати картинку та зайти в Google. А повертаючись до табору всі вирішили перепочити в парку ім.Т.Г.Шевченка, де разом з учителями пограли в англійські лексико-граматичні ігри та поласували смачним морозивом. Переконані, що цей день наші вихованці запам'ятають надовго!

Фото -