gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні201
mod_vvisit_counterВчора727
mod_vvisit_counterЗа тиждень201
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4177
mod_vvisit_counterЗа місяць7348
mod_vvisit_counterПопередній місяць18191
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1217884

Online (за останні 20 хвилин): 10
Ваш IP: 34.239.167.74
Сьогодні: 13-07-2020 10:47
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Робота учнів НВК №12 в програмі eTwinning

Учні Навчально-виховного комплексу №12 під керівництвом вчителя Тетяни Петрівни Бабійчук беруть активну участь у проектах міжнародної навчальної програми eTwinning Plus, яка підтримується Європейським Союзом. У цьому навчальному році діти задіяні у чотирьох проектах: “Let’s Be Friends” («Будьмо друзями»), “Let’s Become Fairy Tale Characters” («Давайте станемо героями казок»), “A Textile Adventure” («Текстильна пригода»), “Hundred Words of Love” («Сто слів любові»), останній – власне творіння. Спочатку представники різних країн, що задіяні у проекті, діляться створеними презентаціями, фото та відеоматеріалами, щоб дізнатися більше одне про одного, про навчальні заклади, міста, країни. Наступний крок – особлива робота у проекті, пов’язана з його назвою. Так, у рамках проекту “A Textile Adventure” заплановано обмін національними ляльками та постерами. До відправлення з нашого закладу в Польщу готові п’ять ляльок-мотанок, постери про місто Рівне та НВК№12, а також неперевершена карта-пазл України, віддрукована на полотні та оздоблена руками дівчаток - учасниць проекту. У процесі монтажу перебуває зафільмована інсценізація української народної казки «Колосок», яку учні підготували, працюючи над проектом  “Let’s Become Fairy Tale Characters”. Попередньо було додано англійський переклад цієї казки та ілюстрації.

У складний для українців час, коли загострюються почуття та щоденні проблеми, виникло бажання створити щось приємне, підбадьорююче, ніжне. Так народилася ідея власного проекту  “Hundred Words of Love” – створити книгу з учнівських творів. Учні пишуть англійською мовою про різні поняття любові: для когось це насамперед вірність, для іншого – віра, ще комусь важливі повага і взаєморозуміння і так – до ста різних виявів. Учні вправлятимуться в письмі і разом ділитимуться світлом своїх сердець, а тим, хто читатиме, стане від цього світла радісно і тепло на душі. Ми вже маємо перші роботи, але це – лише початок.

Проекти eTwinning дають змогу учням розвивати свої вміння, поглиблювати знання, дещо відходячи від традиційної системи навчання, занурюватися у світ інформаційно-комунікаційних технологій, знайомитися з культурою і традиціями інших країн, спілкуватися в мережі, розширювати світогляд і удосконалювати себе. А наполеглива праця обов’язково приносить чудові результати!

учениці 7-А класу: Каріна Костюкевич, Анастасія Потоцька, Марина Полоненко декорують текстильну карту України

Ляльки- мотанки готові до відправлення у Польщу


Робота над постерами

Робота в eTwinning згуртовує!