Активні і влітку!!! Ділимося враженнями!!! Літня академія MINT 26.06.-08.07.2016 від Goethe-Institut Ukraine, КПІ та Малої Академії Наук України!

Вітаємо учениць 11-Б класу Мельничук Оксану та Робейко Оксану з участю у літній академії MINT від Goethe-Institut Ukraine, КПІ та Малої Академії Наук України!!!

Протягом двох тижнів учні з усієї України поглиблювали свої знання з німецької мови і MINT-наук: математики, інформатики, науки про природу і техніку (перші літери від назв цих наукових дисциплін німецькою складають абревіатуру MINT).

Учасники академії навчалися в аудиторіях інженерно-фізичного факультету Київської політехніки та в  МАНівському лабораторному комплексі «МАNLAB». Захоплюючі лекції викладачів національного технічного університету України «КПІ» відкрили учням новий для них світ науки, а німецькомовні викладачі Штефан ДЬОГЕ з Інституту Лауе-Ланжевен (Гренобль, Франція) і Технічного університету Мюнхена та Себастіан ГАЙЗЛЕР з Рурського університету міста Бохум проводили фахові уроки німецькою мовою з біології, математики, фізики та технічної сфери.