У Рівному посилено вивчатимуть німецьку мову

У Рівному посилено вивчатимуть німецьку мову

Із німецькою на вустах. Так, в Україні кінець 2017 початок 18 названо Роком мов. Зокрема, у нашій країні посилено вивчатимуть німецьку, а в Німеччині – українську. Саме таким чином, ці дві держави вирішили відзначити 25 років тісних дипломатичних відносин.

Впродовж року в українських школах відбуватимуться різноманітні заходи. Найстаранніші матимуть можливість поїхати на навчання до Німеччини.

А тим часом, у Рівному  в НВК №12 відбулося урочисте відкриття українсько-німецького Року мов.  В нашому зібралися учні та вчителі 17-ти навчальних закладів міста, в яких німецьку вивчають як другу іноземну.

Спільний Рік мов триватиме впродовж навчального року та завершиться у липні 2018-го проведенням міжнародного Освітнього конгресу. За цей час учні обох країн зможуть ближче ознайомитися з культурою і звичаями, а основна мета – взаємне посилення вивчення мов в Україні та у Німеччині.

Джерела: Сфера-ТВ та РадіоТрек