mod_vvisit_counterПопередній місяць19290
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)991262

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:32

Перемога у конкурсі "PASCH у моєму житті"

З нагоди 10-річчя PASCH в Україні сьогодні відбулася зустріч Президента Федеративної Республіки Німеччина Франка-Вальтера Штайнмаєра з учнями та вчителями українських PASCH-шкіл в київській школі № 239. Нагадуємо, що саме пан Штайнмаєр започаткував ініціативу PASCH 10 років тому.

Анастасія Ваврик та Олександра Труш, учениці 11 класу, перемогли у конкурсі "PASCH у моєму житті" та були присутні на зустрічі з нагоди 10 - річчя PASCH, якавідбулася 30 травня у Києві. На зустрічі був присутній Президент Федеративної Республіки Німеччини - Франк-Вальтер Штайнмайєр, з яким учні та учителі німецької мови мали змогу поспілкуватися, поділитися досвідом та розповісти про плани на майбутнє. Наприкінці зустрічі, команди-переможці отримали цінні призи від Гете-інституту. Бажаємо подальшого успіху та перемог у житті!

Фото -