Календар подій PASCH

Ось ми й підвели підсумки участі учнів НВК №12 у рамках проєкту від Goethe – Institut  «Школи: партнери майбутнього» у 2019-2020 навчальному  році. У конкурсах від Goethe-Institut брали участь 70 учнів; 2 вчителів природничих дисциплін та вчитель німецької мови відвідали   семінар  у Києві в рамках проєкту «Методика та проєктна робота TheoPrax», який був організований у  співпраці з НЦ МАНУ та Фондом ТеоПракс у Німеччині; 6 вчителів – предметників CLIL, MINT вивчали німецьку мову  на онлайн-курсі (рівень А1.1) та отримали підтвердження про успішне завершення курсу; 7 учнів були активними учасниками  шкільного проєкту «Молодь знімає соціальні ролики»; 25  учнів готується до здачі іспиту на рівень володіння німецькою мовою А1 та А2, 6 учнів здали іспит на рівень володіння німецькою мовою В1, B2 та C1.

Дякуємо Goethe-Institut за цікаві конкурси, проєкти, онлайн-навчання,  воркшопи та семінари.

Бажаємо учням успіхів у підготовці до іспитів та дякуємо за активну участь у конкурсах та проєктах!