gototopgototop

ВИПУСКНИКИ - НАША ГОРДІСТЬ!

Матчук Віктор Йосипович

- голова Рівненської ОДА

Дата народження: 05 червня 1959 року
Місце народження: м. Рівне
Партійність: член партії “Народний Союз Наша Україна”. До 2005 р. був членом партії Народний Рух України

Освіта — повна вища. У 1982 році закінчив Київський політехнічний інститут, промислова електроніка, інженер електронної техніки. Кандидат технічних наук.

Володіння мовами — українська, російська — вільно, англійська — розмовна.

1 ранг державного службовця з 9 листопада 2007 року.

Хомко Володимир Євгенович

- міський голова Рівного

Народився 1 серпня 1957 року у місті Рівне. 

Закінчив восьмирічну школу №2 та середню школу № 12 м. Рівне. Навчався в Українському інституті інженерів водного господарства, після закінчення якого до 1989 року працював асистентом та науковим співробітником цього ж навчального закладу. 

З 1989 по 1991 рік інженер-будівельник на підприємствах м. Рівне. У подальшому перейшов на роботу в «Рівнеоблводоканал», де пройшов шлях від начальника дільниці до головного інженера та першого заступника директора підприємства. 

Протягом 2001-2002 років брав участь у програмі модернізації муніципального водопостачання в Україні, ініційованій Агенцією з міжнародного розвитку США. 

У 2002 році був запрошений на посаду начальника управління Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства. Брав участь у розробці законів України, постанов Кабінету Міністрів та інших нормативних актів у даній сфері. Вивчав досвід роботи комунальних підприємств Польщі, Німеччини, Данії та інших країн. 

З березня 2005 року по грудень 2008 працював директором РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал». 

30 листопада 2008р. обраний міським головою Рівного. 31 жовтня 2010 року повторно переобраний на посаду. 

Одружений, має двох доньок. 

Позапартійний.

Цимбалюк Віталій Іванович (д.н. 26.01.1947р.),

Справжній  Герой України. З перших днів військового конфлікту він рятував життя українських військових. У лютому 2017 року Віталій Цимбалюк отримав звання народного Героя України.

Цимбалюк В. І. один із провідних нейрохірургів світу. Відомий в Україні та за її межами нейрохірург, науковець, педагог. Лектор з новітніх нейрохірургічних напрямків в нейрохірургії (Угорщина, Кувейт, Білорусія, Молдова та ін.). Активний учасник Всесвітніх та Європейських нейрохірургічних конгресів (Мексика, США, Японія, Данія, Австралія, Кувейт, Марокко,  Туреччина, Словакія, Італія та ін.).

Організатор та керівник нового напрямку в нейрохірургії – відновної нейрохірургії.

- Детальніше...

Ковтунець Володимир Віталійович

Кандидат фізико-математичних наук, декан фікультету інформатики та обчислювальної техніки РДПІ, народний депутат Верховної Ради України(1994-1998).


Пашковець Микола Дмитрович

– письменник, член  товариства воєнних істориків при Всеукраїнському благодійному фонді «Україна-ЮНЕСКО», член Спілки офіцерів України, бере участь в діяльності Рівненського земляцтва у місті Києві.

Народився 3 листопада 1945 року в селі Сінне (нині Садове), Гощанського району, Рівненської області.

8-го квітня 1951 року сім’я Пашковців, визначена тодішньою більшовицькою владою як куркульська, була вислана до Сибіру в Іркутську область, Усольський район, поселення Ягат. В той час Пашковцю Миколі було лише 5 років. На засланні перебували понад чотири роки і після реабілітації повернулися до міста Рівного, де Пашковець Микола у 1964 році закінчив середню школу №12 з срібною медаллю.

З 1964 року навчався на фізичному факультеті Київського державного університету імені Тараса Шевченка, який успішно закінчив у 1969 році за фахом «ядерна фізика».

Має 33 роки наукового стажу в галузі кібернетики та інформаційних технологій, працював науковим співробітником в Інституті Кібернетики НАН України. На даний момент працює в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Останні 15 років проводить дослідницько-пошукову роботу по вивченню загадкової постаті Северина Наливайка і аналітичному співставленні дат та низки подій і осіб, пов’язаних в тій чи іншій степені з цим шляхетним козацьким поводирем навіть через товщу століть. При роботі з архівами до цих пошуків залучив свого внука Пляс Ярослава Руслановича. Одним із результатів цих досліджень стала опублікована версія про походження відважного отамана. Архівні пошуки по вивченню можливих потомків Северина Наливайка автори продовжують і в даний час.


Кожушко Леонід Федорович

- завідувач кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, доктор технічних наук, професор кафедри менеджменту, Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Академії будівництва України

В 1967 році закінчив середню школу №12 м. Рівне і в цьому ж році вступив до Українського інституту інженерів водного господарства. З 1972- 1975 році навчався в аспірантуріУІІВГ. В 1978 році захистив кандидатську дисертацію. В 1998 році захистив докторську дисертацію і призначений завідувачем кафедри менеджменту, а з 1998 по 2005 р. працював на посаді проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків університету. В 1999 році обраний дійсним членом Академії будівництва України, а в 2001 році присвоєне вчене звання професора кафедри менеджменту.

За значні досягнення в науковій та навчальній роботі Л.Ф. Кожушко нагороджений Подякою Президента України (2002р. ), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2010р.), відзнакою «Почесний працівник Держводгоспу України» (2004 р.), знаком «Відмінник освіти України» (2001р.), Почесними грамотами Міносвіти і науки України, Держводгоспу України, обласної адміністрації. В 2016 році присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Кожушко Л.Ф. є автором понад 320 наукових та науково методичних праць, в тому числі 10 монографій, 13 підручників і навчальних посібників, 17 авторських свідоцтв, патентів та одне наукове відкриття, підготував 14 кандидатів наук.

також:

- Хіміч Микола – перший учасник міжнародної олімпіади з хімії.

- Конощук Лариса – співачка.

- Скиба Олександр – науковець.

- Царук Павло – науковець.

- Рибачук Юрій – науковець.

- Яковенко Анастасія – науковець.

- Гуменюк Ольга – науковець.

- Синяк Оксана – викладач.

- Гловацька Тетяна – вчитель початкових класів НВК №12.

- Скрипнюк Наталія – вчитель історії НВК №12.

- Шамрик (Козяр) Оксана-  вчитель української мови НВК №12.

- Земляк Оля – видатна спортсменка.

- Лагодюк Юрій – президентський степендіат.

- Ніколайчук Микола - президентський степендіат.

- Закутаєв Андрій – науковець.

- Петровський Костянтин – науковець