Для батьків майбутніх першокласників!

Адміністрація НВК №12 м. Рівного повідомляє, що з 01.02.2019 року оголошується прийом заяв про зарахування дітей до першого класу та документів, визначених пунктом 4 розділу І Порядку відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 05 травня 2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

На першочергове зарахування мають право:

1)    діти, які проживають на території обслуговування закладу (розпорядження міського голови від 04.12.2018 №113-р.);

2)    діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту  у цьому закладі;

3) діти працівників закладу освіти.