Запрошуємо Всіх бажаючих!

З метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні 22.09.2016 – 23.09.2016 року у НВК №12 м. Рівного відбудуться інтерактивні тренінги в рамках реалізації Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа», що реалізується Міністерством освіти і науки України у співпраці з Радою Європи. Впродовж двох днів у школі будуть працювати сертифіковані міжнародні тренери програми Ковтонюк А. та Присяжнюк С., які допоможуть у розробці та реалізації шкільних проектів. На тренінгові заняття запрошуються учні, учителі школи та батьківська громадськість.

Усіх  бажаючих просимо зареєструватися по телефону у секретаря школи(тел. 287765).

Плануємо проведення таких заходів:

• 22.09.2016 відбудеться зустріч із представниками органів місцевого самоврядування та шкільним парламентом учнів.
  • 23.09.2016 учасників занять буде ознайомлено з практикою застосування Хартії у шкільному житті, баченням можливих змін у школі та особливостями викладання спецкурсів ОДГ/ОПЛ («ОСНОВИ ДЕМОКРАТИЧНОГО ПРАВА», «ОСНОВИ ПРАВ ЛЮДИНИ»).

Завершальним етапом тренінгу стане спільне обговорення розробленого командою проекту плану роботи закладу в режимі розвитку. Документ стане опорою у процесі планування та моніторинг у демократичних змін у школі.

Детальна програма зустрічі буде висвітлена на сайті школи та ЗМІ після громадського обговорення. Чекаємо Ваших пропозицій.

Нагадуємо, що НВК №12 – одна із 32 шкіл України,що пройшла відбірковий  конкурс і реалізує програму «Демократична школа», яку розроблено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи.

Програма фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

Сьогодні НВК 12 м. Рівного продовжує роботу над реалізацією програми «Демократична школа».

Ми мріємо зробити школу цікавою для дітей та подарувати батькам учнів упевненість у якісній освіті, а отже, і в успішному майбутньому підростаючого покоління.