gototopgototop

ШКОЛА «У РУКАХ» УЧНІВ

На цілий день адміністрація НВК 12 передала управління школою учням. Що ж відбувалося, чи справилися школярі, і чи сподобалось їм читайте у матеріалі.

О 8.00 дублери вчителів, завучів, бібліотекарів, мед. сестри, соціального педагога, психолога та педагога-організатора на нараді при «новому» директорі Олександрі Труш.
Згодом відбувся тренінг для лідерів учнівського самоврядування під керівництвом Ольги Жагаріної. На тренінгу учні мали два завдання: відповісти на запитання про права різного прошарку суспільства та намалювати плакат на подані теми: випускник НВК 12, місто та школа вашої мрії, які висять на вході в школу.
Чотири урокі впродовж дня провели ті, хто заміняє вчителів, і за словами Валентини Хомич, яка вчила п’ятий клас української мову – їй сподобалось: «Чесно кажучи,перед уроком трішки хвилювалась,але коли побачіла ці хороші та щирі обличчя ,хвилювання пройшло. Загалом було зроблено все, що заплановано. Я пережила незабутні емоції і щаслива ,що ризикнула». А поки учні навчали учнів, на третьому поверсі школи лунала музика, і дівчата з 9-Г репетирували танець для виступу на інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», яка відбулася після уроків між дев’ятими класами у актовій залі. Ведучий Богдан Ніколайчук, а складали запитання Анастасія Боліщук та Євгенія Марушкевич. 
- У порівнянні з минулим роком учні були більш самоорганізовані, - каже директор НВК Лагодюк Вікторія Юріївна
ЇЇ дублер Олександра Труш задоволена і розповідає, що не усе, що хотіли – реалізували: «Мені сподобалось бути в ролі директора тому, що навички управління мені знадобляться у майбутньому. Звичайно, я виконувала не всі обов'язки директора, а лише невелику частину в якій я компетентна. Взагалом, майже все, що планувалося було виконано, окрім головної події - свята "Сходинки до Олімпу", але це залежало не від нас, а від погодніх умов. 
Нагадуємо, що нагородження, яке мало бути на другий день учнівського самоврядування переноситься на наступний тиждень й за словами директора члени ШУП будуть задіяні у «Сходинках».

Олександра Гуменюк