Розвиток соціальної згуртованості

Знай свої права

«Що відрізняє людину від раба?», «Що таке свобода та на яких принципах вона грунтується?»- це основні питання, які розглядалися під час зустрічі старшокласників НВК№12 з головою громадської організації «Кримська діаспора Рівненщини» Ельвірою Шиліною. Зустріч відбулася у рамках реалізації Всеукраїнських проектів «Демократична школа» та «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» та налогдження дієвого партнерства. Лектор у цікавій та змістовній формі довела до учнів головний принцип, котрий відрізняє суспільсво вільних людей від суспільства рабів,- принцип суверенитету особистості або право на самого себе, та , що є дуже важливо, дала учням координати установ, куди можна звертатися, якщо ваші права порушені. Сподваємось, що знання, вміння і навички, отримані у процесі спілкування, допоможуть дітям у підтримці ненасильницького спілкування.

Заступник директора НВК№12 Середюк О.В.

Дієве партнерство-успішна школа

Участь НВК№12 у І циклі Всеукраїнської програми «Демократична школа» дала поштовх для активізації суб’єктів громадянського суспільства в реалізації базових демократичних цінностей. Цінності свободи і демократії, громадянської активності та відповідальності, рівності можливостей, примножуються та розвиваються лише в умовах соціальної згуртованості громади. Саме тому наш заклад пройщов конкурсний відбір та став учасником Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», метою якого є встановлення партнерських відносин не тільки між усіма учасниками освітнього процесу, а й громадою.

В рамках соціального партнерства та реалізації Всеукраїнських проектів«Демократична школа» та «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» 13 березня 2017 року у актовій залі НВК№12 відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-7 класів «Як спілкуватися з дитиною та знаходити спільну мову», який ініціюівав та провів активний громадський діяч, психолог Сергій Терентьєв. В ході заняття тренер у цікавій та змістовній формі ознайомив присутніх зі шляхами успішної комунікації між усіма учасниками навчально-виховного процесу. Содіваємось на подальшу співпрацю, адже дієве партнерство-успішна школа.

Заступник директора НВК№12 Середюк О.В.

НВК-12 - учасник Всеукраїнського проекту " Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу"

Перше позитивне рішення спільної з батьками ініціативи щодо соціальної згуртованості.
В рамках реалізації Всеукраїнського проекту "Демократична школа" члени ШУП ініціювали неформальні зустрічі з батьками. Як результат, в НВК -12 активізовано партнерство з батьками, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Сьогодні учнями школи подано сім заявок на участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах та програмах. За результатами конкурсного відбору НВК-12 є учасником Всеукраїнського проекту " Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу", який реалізується під патронатом МОН України.