mod_vvisit_counterПопередній місяць20763
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)955985

Ваш IP: 18.234.88.196
Сьогодні: 22-05-2019 22:57

НВК-12 - учасник Всеукраїнського проекту " Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу"

Перше позитивне рішення спільної з батьками ініціативи щодо соціальної згуртованості.
В рамках реалізації Всеукраїнського проекту "Демократична школа" члени ШУП ініціювали неформальні зустрічі з батьками. Як результат, в НВК -12 активізовано партнерство з батьками, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Сьогодні учнями школи подано сім заявок на участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах та програмах. За результатами конкурсного відбору НВК-12 є учасником Всеукраїнського проекту " Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу", який реалізується під патронатом МОН України.