mod_vvisit_counterПопередній місяць21835
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)592589

Ваш IP: 54.91.16.95
Сьогодні: 17-01-2018 23:04

НВК-12 - учасник Всеукраїнського проекту " Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу"

Перше позитивне рішення спільної з батьками ініціативи щодо соціальної згуртованості.
В рамках реалізації Всеукраїнського проекту "Демократична школа" члени ШУП ініціювали неформальні зустрічі з батьками. Як результат, в НВК -12 активізовано партнерство з батьками, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Сьогодні учнями школи подано сім заявок на участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах та програмах. За результатами конкурсного відбору НВК-12 є учасником Всеукраїнського проекту " Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу", який реалізується під патронатом МОН України.