Дієве партнерство-успішна школа

Ваш IP: 54.92.182.0
Сьогодні: 19-08-2018 10:38

Дієве партнерство-успішна школа

Участь НВК№12 у І циклі Всеукраїнської програми «Демократична школа» дала поштовх для активізації суб’єктів громадянського суспільства в реалізації базових демократичних цінностей. Цінності свободи і демократії, громадянської активності та відповідальності, рівності можливостей, примножуються та розвиваються лише в умовах соціальної згуртованості громади. Саме тому наш заклад пройщов конкурсний відбір та став учасником Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», метою якого є встановлення партнерських відносин не тільки між усіма учасниками освітнього процесу, а й громадою.

В рамках соціального партнерства та реалізації Всеукраїнських проектів«Демократична школа» та «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» 13 березня 2017 року у актовій залі НВК№12 відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-7 класів «Як спілкуватися з дитиною та знаходити спільну мову», який ініціюівав та провів активний громадський діяч, психолог Сергій Терентьєв. В ході заняття тренер у цікавій та змістовній формі ознайомив присутніх зі шляхами успішної комунікації між усіма учасниками навчально-виховного процесу. Содіваємось на подальшу співпрацю, адже дієве партнерство-успішна школа.

Заступник директора НВК№12 Середюк О.В.