mod_vvisit_counterПопередній місяць25691

НВК№12- Школа Енергії

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

Проект «Створення енергетичних агентств в Україні»,що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB)

Упродовж 1-2 жовтня енергокоманда НВК№12 м. Рівне під керівництвом вчителя математики Іванкової Наталії Володимирівни взяла участь у заключному етапі проекту (випускний школи енергії), який проходив у м.Одеса.

Під час зустрічі за круглим столом координаторів конкурсу, вчителі поділились враженнями досвідом проблемами, які виникли під час реалізації проекту.

Асоціація «Енегроефективні міста України» висловлює щиру подяку членам учнівської енергокоманди і вчителям-наставникам Рівненського навчально-виховного комплексу №12 за активну участь у всеукраїнському проекті «Школа Енергії» та творче виконання всіх завдань, а саме:

-створення і вишколу шкільної енергокоманди;

-проведення енергокомандою енергетичного аудиту шкільної будівлі з   використанням приладів «Набору юного енергоаудитора»;

-випрацювання і впровадження у школі програми дешевих енергоощадних заходів;

-ознайомлення зі своїм доробком учнівського і педагогічного колективу школи, а також міської громади під час шкільних Проектних днів та загальноміських заходів.

Закладу було подаровано книгу «The Ukrainians Історії Успіху».

Знайомство дітей із 25 шкіл України проходило у вигляді інтерактивних ігор, спрямованих на знання і обмін досвідом у енергозбереженні та енергоефективності.

У чудовому парку імені Т.Г.Шевченка усі учні та вчителі стали  учасниками енергоквесту, під час якого кожна команда пройшла наступні станції:енергетична криза,біопаливо, вуглинка, Ісландія, семафор, скарб, конвеєр, шифр, експонат, сігвей, лампочка, велосипед, будиночок, LED. Обмінюючись враженнями, учні зазначили, що квест був дуже цікавий і захоплюючий, як вони пізнавально провели час і дізнались дуже багато нової інфрмацїі про енергозбереження, а також переконалися, що проект багато в чому допоміг у проходженні окремих станцій.

О другій половиня дня 1 жовтня у панорамному арт-центі ім.Віри Холодної відбулось довгоочікуване оголошення результатів проекту та нагородження переможців. І ось енергокоманда НВК № 12 м.Рівне здобула перемогу (І місце) у номінації «Найкраще фото» і отримала сертифікат (Cyfrolab.com) на 1000 грн., власник якого може отримати наступні послуги:друк фотографій , друк фотокниг через програму «Cyfrobook». Також у номінації «Найкращий формат презентації» ми отримали шоколадний «Оскар» і цінний подарунок –фотоапарат, а кожен учасник поїздки – футболку, екоторбинку, флеш-пам’ять та енерготермометр. Окрилені заслуженою перемогою, учасники проекту пообіцяли і надалі брати активну участь у всіх запропонованих організаторами заходах.

Не менш цікавим і пізнавальним пройшов і другий день у м. Одеса. Ми мали можливість прогулятись пляжем «Лонжерон»  і відвідати музей цікавої науки, де побачили більше 100 інтерактивних експонатів, пройшли успішно дзеркальний лабіринт, лазерну кімнату, відвідали планетарій та побували на захоплюючому науковому шоу з катушкою Тесла.

З побажаннями нових вагомих здобутків у надважливій справі формування в Україні широкого кола майбутніх суперощадних та суперефективних споживачів енергії, енергокоманда НВК№12 м. Рівне сподівається і на подальшу плідну співпрацю у реалізації проекту.

Координатор проекту учитель математики НВК№12 Іванкова Н.В.

Преглянути фото...