Школа енергії

Школа енергії

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

В рамках реалізації проекту «Школа енергії», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (ВМUB) та з метою привернення  уваги учнів школи до необхідності збереження природних ресурсів та енергії, зменшення кількості побутового сміття шляхом використання екологічних торб замість поліетиленових пакетів та формування екологічного стилю життя в рамках Днів сталої енергії у м. Рівному, учні енергокоманди взяли участь у міському конкурсі «Стильна торба». Учасники проекту під керівництвом ключового вчителя Іванкової Н.В. та вчителя біології Височанської Т.В. в ході конкурсу оздобили торби у вільному стилі відповідно до її функціонального призначення а саме : «Для матеріалів рукоділля», «Торба для змінного взуття», «Для покупок у магазинах», «Для подорожей до бабусі», «Літня торба для пляжу».

Сподіваємось нам вдалося привернути увагу до необхідності збереження природних ресурсів та енергії.