Завершення проектних днів
gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні274
mod_vvisit_counterВчора738
mod_vvisit_counterЗа тиждень1703
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4459
mod_vvisit_counterЗа місяць8624
mod_vvisit_counterПопередній місяць17783
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)757782

Online (за останні 20 хвилин): 16
Ваш IP: 54.92.182.0
Сьогодні: 15-08-2018 10:18
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Завершення проектних днів

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У рамках проекту «Школа  Енерії», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

22.04.2016 навчально-виховний комплекс №12 м.Рівного втретє відвідав технічний експерт зі Львова Гутник М.Б. У школі відбулося завершення Проектних Днів, під час яких учасники енергокоманди знайомили учнівську громаду закладу та запрошених гостей із проектом, отриманими результатами і наступними кроками з перетворення школи в осередок виховання свідомих користувачів енергії та поширення в місті ідей енергозаощадності і енергоефективності.

 

Учні енергокоманди провели інформаційні хвилинки «Корисні поради щодо енергозбереження у власному домі»  та підготували презентації з тем: «Ваш дім», «Відходи», «Вода», «Енергія», «Покупки», «Продукти харчування», «Транспорт».

Був проведений виховний захід «Збережемо нашу Землю блакитною і зеленою». Шкільний Європейський клуб НВК№12 «Пліч-о-пліч з Європою» не міг стояти осторонь цієї важливої шкільної  події. Члени клубу підготували виступ на тему «Ми взяли землю не у наших предків. Ми позичаємо її у наших дітей». Метою виступу було привернути особливу увагу учнів школи на екологічні проблеми сьогодення і висловити пропозиції, як вирішити їх. Отож  не будьте байдужими до проблем навколишнього середовища! Адже наше майбутнє та майбутнє наших дітей – тільки в наших руках!

Переглянути фото...