mod_vvisit_counterПопередній місяць23627

Проектні дні в НВК №12

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

У рамках проектних днів проекту «Школа енергії» у НВК №12 м. Рівногодо Дня Землі було проведено виховний захід у 9-Б класі НВК №12 м Рівного учителем хімії Самолюк Н.В з теми: «День Землі», метою якого стало:

сприяти вихованню екологічної свідомості в учнів;

створювати мотивацію для збереження ресурсів та енергії,

зацікавити  учнів участю в корисній діяльності з енерго- та ресурсозбереження.

Учнями 9-А класу(Берук О., Величко А., Канюк Д., Венцурик Д.) було проведено інформаційні хвилинки на тему «Енергозбереження у побуті». У  ході свого виступу учні довели, що енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів, отримання більшого обсягу корисної роботи електроприладів за рахунок тієї ж кількості електроенергії.

Учні отримали кілька простих порад, слідування яким дозволить використовувати електроенергію більш ефективно і, відповідно, заощаджувати гроші та зменшити використання природних ресурсів.

Було представлено презентацію  набору « Юний енергоаудитор»

Учні енергокоманди розповіли про прилади що містить набір «Юний енергоаудитор», як ними користуватись, дали відповіді на запитання учнів:де і з якої причини в будинку відбуваються втрати тепла та електрики? Що конкретно необхідно зробити, щоб підвищити енергоефективність будинку?Наскільки покращаться умови проживання в будинку після проведення комплексу рекомендованих дій з теплової модернізації?

Під час проведення проектних днів у НВК№12 м. Рівного Рівненська міська молодіжна громадська організація «Екоклуб»провела інформаційно-просвітницький захід «Як заощадити енергію та власні гроші»для школярів НВК№12м.Рівного, в ході якого було проведено тест на збереження енергії  та лекція про ефективне використання енергії.

З метою формування екологічної культури та набуття корисних звичок із ресурсозбереження в побуті були організовані та проведені виставки   «Друге життя побутових відходів» , «Зроби екоторбинку – збережи довкілля».

Також у  рамках проведення проектних днів  було представлено учнів та вчителів  НВК №12  м.Рівного, які  брали участь у конкурсі екологічних проектів Гете-інституту «Школа за екологію: думати, досліджувати, діяти!», який відбувся  у жовтні-листопаді 2015 р.  Цей конкурс покликаний привернути увагу учнів до проблем навколишнього середовища, з якими вони щоденно стикаються у своєму місті. До складу команди НВК №12 м.Рівного увійшли Ваврик Анастасія (9-В клас), Труш Олександра (9-В клас), Мельничук Оксана (10-Б клас), учитель німецької мови  Мороз Ольга Миколаївна та вчитель фізики Бондарук Людмила Володимирівна. Ідея проекту полягала в тому, що ми не можемо заставити у всьому світі застосовувати технології сталого розвитку, але ми можемо розпочати енергозбереження та відповідальне ставлення до використання енергії  із себе самих у побуті, школі, місті.