mod_vvisit_counterПопередній місяць23968

Проект «Школа енерії»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

У рамках проекту «Школа Енерії», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини. 12.04.2016 навчально-виховний комплекс №12 м.Рівного вдруге відвідав технічний експерт зі Львова Гутник М.Б.

Разом з учнями і учителями були розглянуті такі питання:

1. Результати вимірювань, які отримали учні при виконанні енергоаудиту класів під наглядом вчителів, були проаналізовані .
  2. З’ясовано найбільш проблемні ділянки в обстежених приміщеннях  пов’язані з марнотрацтвом енергії та недотриманням санітарних норм.
  3. Були розроблені рекомендації щодо недорогих і безкоштовних заходів, спрямованих на покращення умов навчання у проблемних приміщеннях.
  4. Ознайомлено із навчальними зразками  ізоляційних матеріалів, основних компонентів сучасних вікон.

За підсумками енергоаудиту будуть підведені результати та зроблено звіт.