11 листопада - Міжнародний день енергозбереження!

mod_vvisit_counterПопередній місяць17783
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)757782

Ваш IP: 54.92.182.0
Сьогодні: 15-08-2018 10:18

11 листопада - Міжнародний день енергозбереження!

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

В рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Школа енергії» та з метою відзначення Міжнародного дня енергозбереження у НВК№12 пройшов Квест «Енергозбереження навколо нас», учасниками якого були учні 8-х класів. Свято було засноване у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE. Участь у проекті побажало взяти близько 20 країн. Саме тому свято отримало статус міжнародного. Основна мета свята – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.

Уні мандрували по станціях«Альтернативні джерела енергії», «Збереження тепла», «Використання електроенергії», «Використання води», «Поводження з побутовими відходами», «Використання транспорту»та отримували завдання у цікавій формі . За підсумками гри І місце посіли учні 8-Г, ІІ місце 8-Б, ІІІ місце 8-В,А класів. У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято, проходять заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію.

Ключовий учитель проекту Іванкова Н.В.