mod_vvisit_counterЗа тиждень2031

НВК№12-Школа енргії

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

Перша зустріч другої частини проекту «Школа енергії» відбулась 28 листопада у НВК № 12 м.Рівне, учасниками якої були технічний експерт Гунтик М.Б.,заступники директора Середюк О.В, Лушписнька В.М., вчителі математики Іванкова Н.В. і Замлинна Т.Й. та юні енергоменеджери(учні 8 класу). Гунтик М.Б. ознайомив усіх з поняттям системи шкільного енергоменежменту та його основними інструментами(енергомоніторинг, контроль, аналіз, регулювання та прийняття управлінських рішень щодо покращення енергоспоживання). В ході зустрічі було відвідано місця розташування засобів обліку споживання: електроенергії, теплової енергії та води, попередньо ознайомлено юних енергоменеджерів з функціональними обов’язками. 01 грудня 2016 р.учні готуються розпочати енергомоніторинг школи(облік споживання теплової енергії, електричної енергії та води.) , також заповнювати формуляри по збору інформації.Сподіваємось на успішну реалізацію проекту «Школа енегрії» та покращення поточного рівня енергоефективності нашої школи і започаткування системи шкільного енергоменеджменту.

Переглянути фото...

Ключовий учитель проекту Іванкова Н.В.