mod_vvisit_counterПопередній місяць23627
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)805543

Ваш IP: 54.224.56.126
Сьогодні: 20-10-2018 16:56

НВК№12-« Школа енергії 2.0»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

Відвідавши перший тренінг проекту « Школа енергії 2.0» , який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ», за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини., координатор проекту    Іванкова Н.В. ознайомила працівників НВК № 12 м. Рівного з планом завдань та конкурсною інформацією про реалізацію даного проекту .Під час презентації було обговорено ідею сприяння роботі енергокоманди  ,зміст другого етапу та проведення додаткових шкільних та позашкільних заходів для учнів та вчителів.

Координатор проекту    Іванкова Н.В.