mod_vvisit_counterЗа тиждень2033
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)854431

Ваш IP: 100.24.46.10
Сьогодні: 17-01-2019 13:08

НВК№12-« Школа енергії 2.0»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

Відвідавши перший тренінг проекту « Школа енергії 2.0» , який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ», за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини., координатор проекту    Іванкова Н.В. ознайомила працівників НВК № 12 м. Рівного з планом завдань та конкурсною інформацією про реалізацію даного проекту .Під час презентації було обговорено ідею сприяння роботі енергокоманди  ,зміст другого етапу та проведення додаткових шкільних та позашкільних заходів для учнів та вчителів.

Координатор проекту    Іванкова Н.В.