mod_vvisit_counterПопередній місяць23968

Енергоаудит приміщення школи

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

Впродовж реалізації 1 етапу проекту «Школа енергії» енергокомандою НВК№12 під керівництвом вчителя Іванкової Н.В. було проведено енергоаудит приміщення школи. Ініціативна група дітей ознайомила з результатами адміністрацію школи та з метою енергозбереження ініціювала зміни фасаду школи. Як результат, директором школи Лагодюк В.Ю. було порушено клопотання перед міським УО та міською радою про утеплення фасаду закладу. Дітьми розроблено ескізи фасаду школи та рекомендації щодо того, яким він має бути. В результаті маємо позитивне рішення: виділено кошти на проектно-кошторисну документацію . Сьогодні проект фасаду школи затверджено експертизою. З нетерпінням чекаємо на здійснення мрії про теплу та гарну школу.

Ключовий учитель НВК№12 Іванкова Н.В.