Дебати «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку України»

mod_vvisit_counterПопередній місяць17783
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)757782

Ваш IP: 54.92.182.0
Сьогодні: 15-08-2018 10:18

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

Енергозбереження – це діяльність,  спрямована на раціональне одержання енергії , економне її використання і пошуки альтернативних джерел енергії. Які ж «плюси» й «мінуси» відновлюваної енергетика в Україні? Саме на це питання шукали відповідь учні 8-х класів НВК№12 м. Рівного, які під керівництвом вчителя географії Качараби Ольги Павлівни провели дослідження, аби краще зануритися у тему «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку України». Дебати відбувалися  між учнями 8-Б класу, які є учасниками шкільної команди енергоменеджерів проекту «Школа енергії» і захищали тезу та командою учнів 8- В класу, які  заперечували використання нетрадиційної енергетики. Учасники дебатів відповідально поставилися до виконання завдань і показали цікаву та змістовну гру.

Учитель географії НВК№12 Качараба О.П.