Шкільні дні енергії в НВК№12

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще

З метою презентації результатів щоденного енергомоніторингу в школі, підняття рівня обізнаності школярів, передачі знань щодо енергоспоживання і поширення набутого досвіду в місцевій громаді, а також зміцнення мереж і співпраці між школами та громадськістю, поширення інформації серед інших шкіл свого міста в НВК № 12 м. Рівного 2017 року з 18 квітня проведено: прес-конференцію з нагоди відкриття шкільних днів енергії, презентацію мобільних стендів «Школа енергії», захист проектів «Енергія і середовище», «Енергоаудит домівки від школи до школи», урок енергозбереження у 5-Е класі, практикум «Вимірювання енергії вдома», екологічний турнір «Обіймемо Землю красою та любов’ю».

Заходи організовано та проведено за допомогою вчителів: Височанської Т.В., Іванкової Н.В., Качараби О.П., Кирилюк О.В., Замлинної Т.Й., Ярошко І. А. та команди юних енергоменеджерів.
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення шкільних днів енергії.

Ключовий учитель проекту «Школа енергії» у НВК№12 Іванкова Н.В.

Переглянути фото...